Wpis z mikrobloga

@gumol: Audi A4 i Insignia to zupełnie różne segmenty (odpowiednio C i D), więc lepiej przymierz się do każdego z nich i zdecyduj najpierw o wielkości. Odpowiednikiem Isigni w Audi jest A6, a odpowiednikiem A4 u Opla jest Astra.
@frogfoot: @gumol: ciężka fakt a zbiera się moja bynajmniej 10 do setki wiec tragedii nie ma, mam zamiar dodać 30 kucy bo mimo wszystko rzeczywiście mogło by być lepiej auto ma wady i zalety i stałem przed identycznym wyborem i mimo wszystko żałuje ze nie wziąłem b8 choć nigdy nią nie jeździłem a ins mnie na trasie jeszcze nie zawiodła XD taka januszowa opinia ale może ci pomoże hah
@gumol: jakiś straszy Pan z pracy ma fabrycznie zagazowania jakaś wersje z salonu jakoś z 2012 r chyba wiec pewnie bym ci coś powiedział ale jestem na chorobowym aktualnie xd chyba ze na fb mu napisze
@gumol: Witam ja posiad wersje z silniki 1,8 l jest to silnik z opla o mocy 141 km i jest to samochód z zainstalowaną instalacja gazową obecnie przejechałem 63 tys km i wydałem na naprawy 140 zl wymiana tylnych klocków hamulcowych tam wystepuje taki mały problem ze klocki przy zabrudzeniu zacinają sie i nowe trzeba troszke przyszliwowac przy montażu i jest ok ogólnie jestem zadowolony jak za te pieniadze to uważam