Wpis z mikrobloga

  • 56
@mrgruszka W licbazie nam kiedyś coś takiego z niemieckim zrobili- potem było tyle ludzi do niższej grupy, że panie robiły dox na ludziach i np. "Bo słyszeliśmy że ty anon to mieszkałeś w niemczech kiedyś" i jeb do wyższej xD. Na studiach najważniejsza rzecz to czy sprawdzają obecność xD
  • Odpowiedz
@tRNA: w lic tez mialem takie cos. Pods/gim francuski... Potem liceum, test by podzielic klase i lekcje dla 2 grup. Angielskiego tyle ile widzialem w grach ale go nie uzywalem, wynik: grupa srednio zaawansowana choc strzelalem
  • Odpowiedz
@tRNA: niechce zasmucac ciebie i następnych pod tematem, ale... To że ktoś napisze źle, nie oznacza że będzie miał z górki xD tak samo, to że ktoś wyląduje w zaawansowanej, nie jest równoznaczne ze będzie miał przechlapane.

Kwestia podejścia osoby prowadzącej zajęcia i czego wymaga. Bywało że teoretycznie ten co miał mieć #!$%@?, miał lajt bo psor wychodził z założenia że ludzie wszystko umieją i na zajęciach grupa nic nie robiła...
  • Odpowiedz
@Tylko_noc: też chciałem słabo napisać te testy jak zaczynałem studia żeby później się nie męczyć, ale były tak banalne, że mimo dużych starań i tak trafiłem na grupę B2 (°°
  • Odpowiedz
@tRNA: Klasycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A za tydzień wnioski i płacze u prowadzącego żeby ich przenieść na niższy poziom. Ze studenckich śmieszków to znam parę osób, które nie zrobiły kursu bibliotecznego i były zdziwione czemu nie zaliczyły semestru (pewnie i tak nie planowały chodzić do biblioteki ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
@Tylko_noc: Brawo debilu, idziesz do szkoły po to żeby się uczyć ale #!$%@?, zaznaczę złe odpowiedzi żebym miał łatwiej i żeby się jednak nic nie nauczyć i być dalej głąbem. Gratuluję podejścia. Będziesz potem szukać roboty i jak trafi się wymaganie znajomości angielskiego i będziesz płakał
  • Odpowiedz
@tRNA: w liceum mnie przydzielili do lepszej grupy, dostałem się ledwo ale bez ściągania. Grupa była jakoś tak chyba 6-8 osobowa i była fajna atmosfera bo mało osób i dzięki temu dużo się nauczyłem, a reszta klasy kisiła się w te ~20 osób na niższym poziomie xD Eh to byly czasy
  • Odpowiedz