Wpis z mikrobloga

Nie mów że jesteś przegrywem, bo faktycznie nic nie zrobisz :) poza tym podobasz jej się, nie? Pewnie ona myśli tak jak ty i tkwicie w martwym punkcie. A jakbyś zagadał przez neta? Niezobowiązujaca rozmowa w stylu 'jak ci mija dzień'? Jesteś na wygranej pozycji, skoro dziewczyna jest tobą zainteresowana, także do dzieła Mireczku( ͡° ͜ʖ ͡°) i pamiętaj, skoro ci się nie uda, świat się nie zawali,
@Magadanka: Z tym że problem leży jeszcze gdzie indziej. Gdy zrobię pierwszy krok i zostanę odrzucony, będę skazany na koniec albo ograniczenie znajomości z kolegami, którzy są również jej kolegami.

A poza tym tak stuprocentowo pewny nie jestem jej zainteresowania. Patrzy na mnie, szuka wzrokiem, poprawia włosy, ale może być tak, że po prostu daję jej atencję i nic więcej.

Ale dzięki. Pomagasz mi.
A nie uważasz że nie warto zaryzykować? Z drugiej strony jesteś pewien czy faktycznie spowodowałoby koniec znajomości z kolegami? Często przesadzamy w ocenie sytuacji, wiem coś o tym ;) a potem okazuje się że nie było tak źle. Poza tym to byłaby sprawa między wami.
@depilano: nigdy nie stwierdzisz na 100% czy podobasz sie lasce. stajac w martwym punkcie będziesz zapętlał się w domysłach i niepotrzebnie denerwował. jedyny sposób to opracować jakiś ogólny plan co byś chciał z nią zrobić/jak ją podejść i go spróbować zrealizować