Wpis z mikrobloga

(„Witam”) cztery miesiące temu („dodałem”). Zdjęcie jak stoję przy chodziku i („stawiam”) pierwsze kroki a dziś („udało”) mi się stanąć na bieżni wiec też wam („życzę”). A byście walczyli o swoje marzenia i nigdy nie wątpili w siebie.
break0 - („Witam”) cztery miesiące temu („dodałem”). Zdjęcie jak stoję przy chodziku ...

źródło: comment_eXpfGpWYxD5O4p99WHngFOnkCwb2yf4d.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@break0: Niesamowicie podziwiam każdą osobę, która walczy tam, gdzie ja bym już totalnie padł na pysk i nie wstał. Powodzenia w dalszych postępach :)
  • Odpowiedz
Słowa w nawiasach są czasownikami w pierwszej osobie. Warto zwrócić uwagę na fakt iż nie wszystkie takie czasowniki w tej wypowiedzi są brane w nawiasy. Słowa te mogą mieć ukryte znaczenie. Osobiście uważam, że OP jest przetrzymywany gdzieś i w ten sposób woła o pomoc. Te słowa odnoszą się konkretnie do jego osoby i są one podwójnie zamknięte w nawiasach i cudzysłowach czym być może próbuje przekazać, że on sam jest gdzieś zamknięty.
Uwagę przykuwa również komentarz OPa
"Bo albo dajesz w nawiasie porwanie, albo przecinek."
Słowo porwanie jest tutaj bardzo dziwne i idealnie pasuje jako element tej całej układanki.
Jak już wspomniałem nie wszystkie czasowniki zostały ujęte w nawiasy. Myślę, że dodatkowo te słowa tworzą ukrytą wiadomość np. ("Witam") was wszystkich. ("Dodałem") tego posta z ukrycia. ("Stawiam") wszystko na jedną kartę. Oby ("udało") się komuś mnie odnaleźć. Nikomu nie ("życzę") takiej sytuacji.
Z zaciekawieniem czekam na rozwój wydarzeń i mam nadzieję, że uda się rozwiązać tą
  • Odpowiedz