Wpis z mikrobloga

"Daniel (gość) 01.10.17, 16:33:46

Fryzjer i babka z salonu urody bez grosza przy duszy planują ślub w USA, temu decydują się na wycieczkę do Egiptu w celach zarobkowych, pieniądze na bilet pożycza od ojca. Z Madzia powiazano 72 sutenerow wiec napewno to nie było samobójstwo
Proszę zauważyć jak ja przywieźli do szpitala łóżko na kółkach wraz z nią uderza o barierki ci ludzie to nie jest żadną służba zdrowia tylko kolesie od czarnej roboty
Top 1 sprawa a na wynik sekcji w Polsce należy czekać 2 lata jak ktoś by oplacal granie na czas, w sekcji liczy się czas już 1 dnia wszystkie badania powinny być zrobione, sprawa wagi państwowej a grają na zwłokę bo czekają aż zwłoki się rozloza aby nikt już ich przebadać nie mógł.
Filmiki w których Magda przyjeżdża do szpitala wskazują jednoznacznie ze nie była w stanie krytycznym z przebitym plucem by była nieprzytomna.
Markus zrobił alibi video jak myślisz dlaczego zasłania palcem swoją kamerę pokazuje jej coś co wywołuje u niej szok, myślisz ze to przypadek ze dzień przed śmiercią robi sobie alibi a jej telefonu w ręce trzymać nawet nie wolno.
No i ten wrocławski club kopalnia prostytutek tam się zaczęły najgrubsze sprawy"
#magdazuk #wykop
  • 43
@stopmanipulacji1111: Zgodnie z art. 37 Konwencji wiedeńskiej o stosunkach konsularnych, sporządzonej w Wiedniu dnia 24 kwietnia 1963 r. (Dz. U. z dnia 17 maja 1982 r., nr 13, poz. 98) w razie zgonu obywatela jednego państwa (tzw. państwo wysyłające) na terytorium drugiego państwa (tzw. państwo przyjmujące) władze państwa przyjmującego powinny niezwłocznie zawiadomić o tym urząd konsularny państwa wysyłającego, w którego okręgu nastąpił zgon.
@kknnoo: a co do wspaniałych konsulów, to przypadkiem info o PCZ z Wrocławia mi się nawinęło i adwokat Anna D... ale też konsul belgijski R Ś..?! Co z tymi konsulami?! Tamta sprawa z 2016,a areszt dla adwokat za kupowanie informacji niedawno tu był. Taki kom ciekawy :"Śledczy zarzucają czterem osobom z kierownictwa będącej w upadłości spółki PCZ S.A. oszustwo na blisko 80 milionów złotych, działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i pranie
@stopmanipulacji1111: Owszem były tam jakieś ciekawe wątki o kilku bardzo złośliwych osobach i m.in, jakiejś adwokat, ale trudno powiedzieć dokładnie, o co tam chodziło, (bo to bylo trochę wyrwane z kontekstu) oprócz tego, że włamywano mu się na konto, że on wysyłał jakieś info do właściwych organów i nawet do P. Rz.(eżuchy), ale wszyscy to zignorowali wtedy. Miałam nawet zamiar zachować te wypowiedzi na wypadek gdyby facet zniknął. Ale to było
@stopmanipulacji1111: Ja też nie, tylko zdziwiło mnie, że wszyscy go tak potraktowali, chociaż nigdy nikogo nie wyzywał, był nieobecny duchem tylko i gdyby podzielić jego wypowiedzi na 2 wątki, to każdy był logiczny. Ale akurat o tym niedużo wiem, tyle co tu widzę, to jest praca na cały (niepłatny) etat wszystko badać. Nie ma szans pracując. Ale jak uda mi się to znaleźć, to dam znać.
Dlaczego ciężko ruszyć Egipt?

Bo jest częścią międzynarodowej organizacji terrorystycznej na czym właśnie zostali nakryci i zmuszeni do działania:
https://www.washingtonpost.com/world/national-security/a-north-korean-ship-was-seized-off-egypt-with-a-huge-cache-of-weapons-destined-for-a-surprising-buyer/2017/10/01/d9a4e06e-a46d-11e7-b14f-f41773cd5a14_story.html

(tak wiem washington post to lewackie gówno-źródło ale wszędzie o tym piszą...)

Sprawa Magdy Żuk nie zostanie rozwiązana bez brania pod uwagę sytuacji geopolitycznej o czym już dawno wspominałem...

Tak świat islamu jest na wojnie z cywilizowanymi ludźmi i jest na tej wojnie od 7 wieku, w świecie islamu kobieta jest tylko
@stopmanipulacji1111: Oni zostaną ruszeni na 100%, niestety nie wiadomo co się stanie w kwestii ruszenia ważniejszej macki która nie znajduje się w PL. Jasne, należy posprzątać tych co przymykali oko na działalność obcej agentury, należy wsadzić szeregowców - co nadal nie rozwiąże problemu który może być poza naszym zasięgiem albo może być trzymany jako amunicja do czegoś innego.

Sprawa nie dość że silnie polityczna to jeszcze międzynarodowa...

Żeby ruszyć to międzynarodowe
@eDBX37txWmRRyV6E: Słyszałam raz taką politycznie wpół poprawną jak na PO, ostrożną wypowiedź kogoś (kto ogólnie rzecz biorąc jest może nie rasistą, ale kimś w tę stronę) że może by tak parę kobiet z dziećmi wpuścić? Well...well..można byłoby, gdyby nie to, że potem naturalną rzeczą byłoby łączenie rodziny (to samo dotyczyło Polaków zagranicą za komuny), czyli przynajmniej z ojcem dzieci, jeżeli już nie z dwiema poprzednimi generacjami). Niestety, z obecnym zagrożeniem terroryzmem
@eDBX37txWmRRyV6E: Absolutnie nie jestem ani rasistką, ani ksenofobem, ale widzę, co się dzieje. Tu już przemawia instynkt samozachowawczy. Może siłą rzeczy chrześcijanie czy ateiści byliby bezpieczniejsi, ale jak to sprawdzić z całą pewnością?
@Brunhilda2: Obawiam się, że nie chodzi tutaj o żadnych uchodźców. Po pierwsze zdecydowana większość pochodzi z krajów nie objętych działaniami wojennymi, po drugie status uchodźcy można mieć jedynie w pierwszym kraju nie objętym działaniami wojennymi w którym postawi się stopę. To co widzimy obecnie w Europie to zdrada władzy której krótkowzrocznym celem jest ukrycie ich korupcji, niestety bratając się z islamem nie bardzo zdają sobie sprawę iż islam ma swój długoterminowy
@Brunhilda2: Historia zawsze nabiera tempa kiedy większość społeczeństwa jest przekonana, że zatrzymała się w miejscu... większość się orientuje dopiero jak jest zbyt późno - a etap na jakim historia jest obecnie to etap kiedy przekroczyliśmy linię zwaną "zbyt późno" już dawno temu. Teraz można jedynie minimalizować straty - czyli odsunąć zdrajców od władzy, zamknąć granicę i wyłapać całą przemyconą na masową skalę agenture odsyłając ich skąd przybyli - jak pisałem -