Wpis z mikrobloga

Ktoś jest mi w stanie wyjaśnić dlaczego w FUT jestem zawsze gościem, nigdy gospodarzem? Kiedyś przeczytałem, że to wina słabego połączenia internetowego. Mam internet 250/25 w Inei, czy na peawdę 98% ludzi ma lepszy internet niż ja? Gram od ponad roku i może 3-4 razy zdarzyło mi się, że byłem gospodarzem meczu. Co jest nie tak?
#fifa #fifa18
  • 6
  • Odpowiedz
@Inboxie: Czepiasz się nieistotnych detali, wiadomo o co chodzi. 4 razy na kilkaset rozegranych meczów to jest ilość statystycznie nieistotna :D
  • Odpowiedz
@Inboxie: Ok, powinienem napisać "prawie zawsze", jeżeli lepiej się z tym poczujesz i będziesz miał dzięki temu satysfakcję i lepsze samopoczucie, to tak - masz rację.

Ale nawet jeśli to jest prawie zawsze i jest to kilka meczów na kilkaset w roli gospodarza, to tak, uważam, że nie jest to normalne.

@consigliere: Internet na kablu, nigdy nie rozłącza, współlokator gra w różne gry przez neta i nigdy nie miał problemów
  • Odpowiedz
@Jeesek z tego co się orientuję jest to kwestia NAT'u jeśli masz otwarty jesteś hostem, jeśli zamknięty to gościem. Ja natomiast w vectrze miałem umiarkowany i bywało różnie
  • Odpowiedz