Wpis z mikrobloga

@Kontestator: no tak jak pisałem, wiem jak to wygląda u nas i wiem że brutto na pasku jest lekko zafałszowane, ale nie wiem jak jest w Niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego dochodzą jeszcze rozliczenia roczne odpisów od podatku i podstawy podatku.
  • Odpowiedz
@za_miske_ryzu: nie wiesz o czym mowisz, nie wiesz widocznie jak wyglada proces ksztalcenia lekarza dentysty, wymagane stanowisko pracy dla studenta i wielkosc grupy klinicznej. Egzamin jest konieczny celem weryfikacji wiedzy, uwazam nawet ze pozostale kierunki tez powinny taki egzamin miec. Studia sa kosmicznie wymagajace ale chyba nie zdajesz sobie sprawy z ciazacej odpowiedzialnosci. Lepiej byloby isc do kogos bez studiow bo to przeciez tylko zeby, nie?
  • Odpowiedz
Lepiej byloby isc do kogos bez studiow bo to przeciez tylko zeby, nie?


@siej: mam nadzieję że kupujesz żywność tylko od licencjonowanych producentów i korzystasz z softu napisanego przez licencjonowanych programistów. W końcu to jak z jazdą samochodem, bezpiecznie tylko w licencjonowanej taksówce.

Btw, dentysta do którego chodzę miał unieważniony doktorat za plagiat, nie przeszkadza mu to być takim specjalistą że pomimo mieszkania na zadupiu stawki ma warszawskie a kolejki na
  • Odpowiedz
Masz swiadomosc ze to 2 rzeczy?


@siej: oh jej, serio? No co Ty piszesz, niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żadna licencja nie gwarantuje jakości usług ani jej brak nie gwarantuje braku jakości.
  • Odpowiedz
@za_miske_ryzu: ale sa takimi samymi lekarzami, czesto pierwszego kontaktu, maja podobny program studiow (przedmioty lekarskie). Wiekszosc dentystow pracuje na rynku prywatnym ale sa jednostki dzialajacych na kontraktach nfz. Mam swiadomosc ze zawod stomatologa jest duzo trudniejszy niz lekarza szpitalnego.

Inne zawody maja rowniez swoje stresy i odpowiedzialnosc ale nie jest to odpowiedzislnosc za zdrowie i zycie leczonego pacjenta. Nadal nie zmienia to wszystko faktu, ze edukacja wiekszej liczby dentystow bylaby trudna,
  • Odpowiedz
@xetrov: spoko, dlatego powinienes porownywac uslugi taksowkarskie prowadzone przez ludzi bez prawa jazdy i losowa praktyka za kolkiem do osob z licencja. No chyba ze soft od nielicencjonowanego programisty spowoduje u mnie np IZW albo ropowice, bo o zaburzeniach funkcjonalnych w stawie skroniowo zuchwowym nie wspomne.
  • Odpowiedz
spoko, dlatego powinienes porownywac uslugi taksowkarskie prowadzone przez ludzi bez prawa jazdy i losowa praktyka za kolkiem do osob z licencja.


@siej: licencja nie jest prawem jazdy, to dwie różne rzeczy, taki mądry że nawet wie że doktorat to nie studia (choć też, ale już Ci nie będę mieszał w głowie) a nie wie czym jest prawo jazdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Studia niech sobie jak najbardziej
  • Odpowiedz
@za_miske_ryzu: zgodzę się z kimś kto napisał wyżej, że nie masz zupełnie pojęcia o temacie na który się wypowiadasz
nie będę się rozpisywał bo to nadal wygląda jak trolling a szkoda czasu na łapanie zarzutki
  • Odpowiedz