Wpis z mikrobloga

Czołem!
Jest tu ktoś, kto mieszka w Jabłonnej i dojeżdża komunikacją miejską do Warszawy? Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda czasowo dojazd np. do Ratusza Białołęka, metra, czy duże korki rano itd. Wiem, że jest jakdojade peel i ztm ale chciałbym usłyszeć jakieś opinie od mieszkańców. Każde info się przyda! Pozdrawiam cieplutko!
#warszawa #jablonna #ztmwarszawa
  • 11
@LeMuras: Jak długo trwa dojazd nie wiem, ale na mapach googla możesz sprawdzić jak bardzo korkuje się droga z punktu a do punktu b o dowolnej godzinie. Może to Ci jakoś pomoże.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LeMuras
@heheszek jestem z Chotomowa. Autobusy sprawdzają się raczej jako linia nocna. Z Jabłonny do Legionowskiej stacji kolejowej trochę jednak jest. Najlepiej jednak gdybyś mieszkał w miejscowości, w której z buta można się dostać do stacji kolejowej Kolei Mazowieckich/ZTM. Pod tym względem Chotomów bije Jabłonnę na głowę.
@Kokos: Trochę to wszystko przerażające. Myślę nad kupnem mieszkania w Jabłonnej ale dojazd komunikacją to widzę jakaś masakra :/ A niestety na razie nie stać mnie na zakup drugiego auta (pierwszym jeździ różowy do pracy).
@LeMuras ja osobiście nie wybrałbym Jabłonny. Na Twoim miejscu wybierałbym z okolicznych miejscowości z dostępem do Kolei Mazowieckich/ZTM. Ale może masz jakieś inne powody, żeby myśleć o Jabłonnej.
@Hannahalla: Nie ukrywam, że głównie chodzi o cenę. Raczej ciężko będzie znaleźć mieszkanie 65m poniżej 400 tys we w miarę sensownej lokalizacji. Oczywiście rynek wtórny. No i mieszkanie, które nam zaproponowano, jest od osoby prywatnej.