Wpis z mikrobloga

podoba mi się teoria że w chwili śmierci nasz mózg w momencie desperacji wysrywa jak ze studni takie naturalne ultra mocne DMT i sekunda to jest 100000 lat i tak wygląda nasza śmierć

jak podstawicie do tego fakt że szybkie zwierzęta żyją krótko a wolne długo plus sny(tm) w których żyjecie różne życia w ciągu jednej nocy to wszystko to ma jakiś głupi sens

#narkotykizawszespoko #filozofia #biologia #biochemia #takarozkmina
  • 18
@KwadratowyPomidor2: też wątpię... w sumie to narkotykowy nie jestem zupełnie.... nigdy żadnej hery, koki, mety lsd, ekstazy, dopalaczy itp nie próbowałem i w sumie nigdy nie chciałem...

ale są pewne substancje, które ponoć "są inne" od wszystkich innych, od jakichś spidów. nie kręci mnie bycie na haju. ale cytując wikipedię i doświadczenia po DMT:
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj”. intryguje mnie to, że ludzie nie do końca są
@strikingsurface:

też wątpię...


dlatego napisałem "podoba mi się teoria" bo to takie sci-fi raczej

ja próbowałem pare narkotyków ale nigdy psychodelików i tak jak ty bym spróbował np. LSD

DMT to ta sama kategoria jak LSD - psychodeliki.

po grzybach masz haluny, po spidzie.. spida i pewną jazdę itd a LSD to inna kategoria, kiedyś na pewno spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
prawdziwe lsd cholernie ciezko dostać. mam takie info od kolegi który twierdzi, że sie nieco zna...

jakieś bromo coś ponoć wyparło i jak kupujesz lsd, to prawdopodobnie nie bedzie to lsd tylko właśnie bromocoś


@strikingsurface: ja bym serio zaufał sprzedawcom na TOR-rze. tylko teraz do polski sie przeprowadzilem i w sumie bym sie bal

na "dzielni" nie kupisz bo kto miałby sie w to bawic
DNM - Dark Net Market czyli stronki handlowe na Torze. Zanim wbijesz na Tora poczytaj sporo jak to robić bezpiecznie. Tam jest wszystko, taniej i czyściej, niż u Seby z dzielni. ;)