Wpis z mikrobloga

@Juran: + oczywiście owoce w ramach przekąski pomiędzy
@Hmrogrz: ma robić robotę, a nie smakować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale szczerze mówiąc, to mi wchodzi dobrze, szczególnie ta mieszanka warzyw co w środkowym pojemniku jest.
@uabit: przerwę obiadową mam jedną. Ale do tego jeszcze 2 oficjalne przerwy na kawę + nie bardzo przeszkada mi jednocześnie jedzenie i pracowanie
@shymon: Próbowałem kiedyś jedzenia które robi robotę, ale nie smakuje. Trochę to psuje bardzo ważną rzecz w życiu jaką jest delektowanie się posiłkiem. Szanuje jednak bo to duże wyrzeczenie.
Próbowałem kiedyś jedzenia które robi robotę, ale nie smakuje. Trochę to psuje bardzo ważną rzecz w życiu jaką jest delektowanie się posiłkiem.


@Hmrogrz: Ja się nauczyłem inaczej podchodzić do jedzenia i od dwóch lat jakoś mi nie przeszkadza że nie jem rarytasów. Satysfakcja z trzymania diety daje mi więcej frajdy niż smak posiłku.
@4833478: postarałem się do fotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zazwyczaj lecą po prostu na dół warzywa, potem mięso i na to ryż, tak jak po kolei piętra z parowaru ściągam. No i 2 pudełka na co dzień tylko, ale waga ucieka zamiast rosnąć, więc na 3 dni daję 150% kcal
@Hmrogrz: W sumie jesteś układem pokarmowym. Jako ciekawostkę dodam że w układzie pokarmowym człowieka jest większa liczba bakterii niż liczba komórek z których składa się całe ludzkie ciało. Stolec natomiast, oprócz wody, składa się w większości z martwych bakterii jelitowych.