Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tfwnogf #przegryw #friendzone #gorzkiezale

"Znajdź sobie dziewczynę", "To takie proste"

Zawsze mam ochotę napluć w twarz każdemu, kto tak do mnie mówi. Tyle razy, co ja już byłem skompromitowany swoimi próbami to trudno ogarnąć. Ostatnio, kilka tygodni temu myślałem, że Boga za nogi złapałem- poznałem dziewczynę, pierwszą, która zgodziła się ze mną wyjść na kawę, która sama szukała ze mną kontaktu. Pisaliśmy codziennie ze sobą, znów się spotkaliśmy, znów pisaliśmy. Już myślałem, że to to, że koniec mojej pokuty, ale #!$%@? nie- friendzone, bo koleżanka nie chce być w związku po swoich wcześniejszych trudnych doświadczeniach i chce odpocząć.
Więc to tyle, jeśli chodzi o "znajdź sobie dziewczynę". Od lat ponoszę same klęski. Mogę być #!$%@? miły, zabawny, pokazywać swoje talenty, nawet mieć wcale niebrzydką mordę to #!$%@?, takiego #!$%@? wała, nie dla psa kiełbasa. Jakieś #!$%@? fatum nade mną krąży. Nawet jak chcę i wykazuję inicjatywę to gówno z tego wychodzi.
Zawsze #!$%@? byłem sam. Zawsze mogłem tylko patrzeć na szczęście innych.
  • 15
  • Odpowiedz
@Kvazar: czy każdy szuka laski tylko do ruchania? ja dałbym wszystko żeby mieć do kogo zadzwonić z czymkolwiek, pogadać o wszystkim. nawet nie wiesz jak przez kilka lat nie masz z kim pogadać jest bardzo #!$%@?
  • Odpowiedz
czy każdy szuka laski tylko do ruchania?


@mati1990: Tak? Każda relacja damsko-męska ku temu dąży, no chyba, że to pernamentny friendzone albo wykopekzone, ale to za długi temat by go zakończyć w jednym zdaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: Co tam pleciesz za głupoty? Z dobrym kumplem pogadasz o wszystkim i nie masz oporów by mu opowiedzieć o tym co Ci na sercu leży, a przy kobiecie masz zawsze opory, by to co napisaleś przypadkiem źle nie odebrała i żeby się na Ciebie nie obraziła.


Znaleźć kumpla jest o 476 razy łatwiej, niż znaleźć kobietę, którą mógłbyś traktować na równi jak dobrego kumpla, przemyśl to.
K.....r - @mati1990: Co tam pleciesz za głupoty? Z dobrym kumplem pogadasz o wszystki...

źródło: comment_zF2VxdNK92scNLDqpFCkD5cCEGPJBfzJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz