Wpis z mikrobloga

@ZespolmBanku: @eshabe: Różnica między lokatą a kontem oszczędnościowym jest prosta: jeżeli wzrośnie kurs euro to wystarczy wypłacić środki finansowe z konta oszczędnościowego i mogę je przewalutować, przy lokacie w takiej sytuacji będę się musiał pogodzić ze stratą zarobionych odsetek w przypadku zerwania lokaty, wtedy bank rucha mnie po całości gdyż nie wypłaca mi nic za obrót moimi środkami.
  • Odpowiedz
@gabra: Wiem jaka jest różnica między lokatą, a kontem oszczędnościowym. We wpisie napisałaś jednak wyraźnie, że szukasz lokaty i tak też otagowałaś wpis, a nie że szukasz konta oszczędnościowego.
  • Odpowiedz
@eshabe: W sumie mój błąd, bardziej bym wolała konto oszczędnościowe dla nich, ale i na lokatę bym się skusiła jak by miała godne oprocentowanie.
  • Odpowiedz
@gabra: w naszym banku jest możliwość skorzysta z Lokaty Negocjowanej. Jest to usługa, którą proponujemy klientom w oddziale, klient może z doradcą ustalić indywidualne oprocentowanie oraz okres trwania takiej lokaty. Zapraszamy do naszych placówek. Nasi doradcy służą pomocą i informacją oraz dopasowana ofertą do potrzeby klienta.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół BZWBK
  • Odpowiedz