Wpis z mikrobloga

  • 444
chłopak z mojej klasy powiedział mi, że "ładnie dziś wyglądam" no to ja trochę #!$%@? myślę jaki ma cel, ze mnie komplementuje - "no pewnie chce się pośmiać" i odpowiadam "o co ci chodzi" z takim przerażeniem lekkim a on sie wydarł przed całą klasą "no mówisz komuś, że ładnie wygląda, a ta jeszcze oburzona"
znów zrobiłam z sb debila aspolecznego przed ludźmi z klasy, który tylko siedzi na mirko i nie ma życia
#gownowpis
  • 65
  • Odpowiedz
Dziewczyna z mojej klasy powiedział mi, że "fajnie dziś wyglądam" więc odpowiadam "dziękuje" z takim uśmiechem lekkim a ona mówi przed całą klasą "proszę".

To miłe jest świat jest piękny!
@lukija:
  • Odpowiedz
  • 2
wydarł przed całą klasą "no mówisz komuś, że ładnie wygląda, a ta jeszcze oburzona"


@lukija Z niego też miły chłopak skoro zrobił Ci wstyd na całą klasę.

  • Odpowiedz
@lukija: Aż mi się #suchar przypomniał, jak to do zatłoczonego autobusu wsiada facet i chce skasować bilet, ale w środku taki tłok, że nie ma jak do kasownika się dostać. No więc facet zaczepia dziwczynę, która stoi bliżej kasownika, podaje jej bilet i mówi "Rybiu, skasuj mi bilet proszę". A dziewczyna zaczyna rozkminę: "Rybicu? Ryba pływa w wodzie, a wodę piją zwierzęta. Zwierze to także pies, a jak pies, to i
  • Odpowiedz