Wpis z mikrobloga

Dziś pierwszy raz na uczelni wyższej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakieś rady co robić ? Jak się zachowywać co notować co nie ? Eeeech jestem przejęty ale się dziś pewnie się dużo nauczę o tym co będę robił w życiu ! #studbaza #feels
  • 49
  • Odpowiedz
@Croudflup po drugim roku zrozumiesz że "nie warto było robić nic " bo rynek gówniany. A tak z rad to zacznij się uczyć inventora. Za darmo dla studenciaków. Potem łatwiej Ci będzie ogarnąć Catie czy solida
  • Odpowiedz
@Virgilio: o wiele bardziej lubię catie, tzn. Inventora nie zaczynaliśmy nawet. Najpierw CAD który dla mnie jest totalnym nieporozumieniem, potem chwilę solidworks i catia na końcu.
  • Odpowiedz
@Croudflup inventor ma ten plus że jest darmowy praktycznie dla wszystkich. A jak jedno już ogarniesz to drugie wchodzi jak słowo Boże. No ale fakt, catia lepsza bo bardziej zaawansowana
  • Odpowiedz
@Croudflup: jak mechanika, to zwróć uwagę na rysunek, staraj się opanować go najlepiej jak możesz, i skup się na umiejętnościach które mogą ci sie przydać (nauka obsługi programów (Catia, SolidWorks, Inventor, AutoCAD itp...)
  • Odpowiedz
@euklides: gw na 4 z grafiką także nie było tak źle. Najgorzej że brakuje ciągłości w prowadzeniu takich przedmiotów. Miałem catie, nie mam catii. A w domu nie mam pojęcia jak to doskonalić.
  • Odpowiedz