Wpis z mikrobloga

#mizoginia #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #rakcontent #neuropa #rozowepaski #60groszyzawpis

Uważajcie na użytkownika @pazi
https://www.wykop.pl/ludzie/pazi/

Atakuje pod artykułem na głównej kobiety, w innych krajach poniża je wyzywa, uważa, za głupsze i traktuje gorzej niż zwierzęta. Powód? Bo są muzułmankami. Oczywiście pragnę dodać, że takim jak on łatwiej jest na bliskim wschodzie przedstawiać kobietę w ten sposób i gwałcić swoją żonę i być, może to jest ukryty #agentwplywu ( a na pewno jakiś radykał, któremu przydał by się prztyczek w nos, żeby usiał i pomyślał).
  • 13
@RadoslavDuchovny:

Nie szokują ? To tym bardziej powinieneś zacząć się martwić bo znaczy, że Twój próg tolerancji się zmienił od patrzenia na takie wyzwiska. Prawda, jest taka, że ten gościu wrzucił kilkaset milionów kobiet do jednego worka i stara się przekonać wszystkich, że trzeba tych ludzi zostawić samym sobie i ich oprawcom...
@RadoslavDuchovny:

Nie musisz mnie uświadamiać co jest w internecie, a Twój próg tolerancji jest od tego patrzenia zaburzony bo co za różnica, które gówno większe... Gówno to gówno i trzeba nazywać rzeczy po imieniu zanim gówno się przeleje bo się do niego przyzwyczaisz.
@RadoslavDuchovny:

Wyzywanie od k@#$w i odbieranie człowieczeństwa to nie poglądy tylko zbrodnia przeciwko ludzkości a jeśli tego nie kumasz to znaczy, że jesteś chorym degeneratem podobnie jak Pazi...

Cześć plebsie. Odliczam już czas do twojego bana :D


Żałosne i tyle...
@KielbasaHasa Na ulicy powiedziałbym to samo. Tak jak prawdopodobnie @pazi również jestem przeciwnikiem przyjmowania do naszego kraju imigrantów z bliskiego wschodu, on po prostu artykułuje to w dość mocny sposób jednocześnie prowokując kilka grup społecznych
@RadoslavDuchovny:

on po prostu artykułuje to w dość mocny sposób

również jestem przeciwnikiem przyjmowania do naszego kraju imigrantów z bliskiego wschodu,


Nie zmieniaj tematu bo gość wyzywa kobiety od K@#EW A TY GO BRONISZ i tyle samo jesteś wart. Znam kilku muzułmanów i z chęcią ich na was zamienię bo mentalnie nie różnicie się od tych dzikusów co wysadzają niewinnych ludzi w powietrze...

Ile Ci płacą za zmienianie tematu i robienie
@KielbasaHasa Masz niezłe urojenia przyjacielu, moje wpisy równają się moim poglądom. Za to z twojej strony zaczynają się obrzydliwe argumenty ad personam, wróć do szkoły i edukuj resztę klasy.

mentalnie nie różnicie się od tych dzikusów co wysadzają niewinnych ludzi w powietrze...


Przeprowadź się do Arabii Saudyjskiej i przekonaj się, jaki tam panuje szacunek do kobiet.
@RadoslavDuchovny:

Przyjacielu ? Co najwyżej mogę być twoim wrogiem za bo Twoje "poglądy" są równe dzikiemu plemieniu i to nie jest argument adpersonum tylko podsumowanie twojej osoby. Nie znam wszystkich z Arabii Saudyjskiej ale jeśli ktoś tu ma poglądy zbliżone do nich to własnie Ty bo bronisz ameby co obraża i wyzywa kobiety bo tak go nauczyli jacyś debile w domu a powinno się ich powiesić na drzewie a nie dać