Wpis z mikrobloga

@keynell:

Elo Ziom ;) . Czy chciałbyś udzielić autoryzowanego wywiadu dla witryny www.opsychiatrii.pl ? Wiele wskazuje, że jesteś psychiatrą. Ja dążę do porozumienia z psychiatrami, bo nie podejrzewam wszystkich psychiatrów o złe intencje. Być może i Ty nie masz złych zamiarów.

Więc na początek może byśmy się sobie przedstawili co? Nazywam się Dawid Biel i info o mnie znajdziesz na podanej witrynie WWW. Przedstaw się. Czy jesteś psychiatrą? Jeśli tak, to w jakim mieście urzędujesz? Czy pracowałeś lub pracujesz może w jakimś psychiatryku? Być może któregoś dnia się spotkamy i pogadamy. Mam nadzieję, że nie jesteś zamknięty na argumenty i mam nadzieję, że nie odpowiadasz agresją i przemocą na argumenty które Ci nie będą pasowały,

Co Ty na to?
  • 2
myślałem, że to już dawno jest ustalone, iż jestem psychiatrą,

to pewna nowość, że "dążysz do porozumienia z psychiatrami", z wcześniejszych wpisów na wykopie wynikało, iż sprawa już dawno jest przesądzona, psychiatrzy i psychiatria jest be, zresztą moje argumenty przeciwko zazwyczaj spływały jak po kaczce, a tam gdzie wydawało mi się, iż dochodzę do sedna sprawy, były zupełnie ignorowane.

co do wywiadu to się zastanowię, obawiam się przede wszystkim manipulacji.
@keynell:

Wywiad ten ma być autoryzowany. Nie obawiaj się manipulacji. Powinieneś chyba już mnie nieźle poznać i się zorientować, że jestem uczciwym człowiekiem.

Czy kiedykolwiek przeczytałeś, że napisałem "Wszyscy psychiatrzy mają złą wolę." albo "Zabić psychiatrę!"? No właśnie.

Ja nazywam psychiatrię tragedią niezrozumienia lub świadomym oszustwem - a chodzi mi o to, że moje osobiste doświadczenie pokazuje, że w psychiatrii zdecydowanie nadużywa się wpychania w ludzi psychiotropów i okłamuje się, że