Wpis z mikrobloga

@jinofthelamp: masz na mysli wersje rezyserska z koncowa scena podrozy samochodem? fakt, teoria(chociaz to juz chyba fakt ktory scott potwierdzil) o deckardzie replikancie rzuca troche nowego swiatla na film i gdzies chyba czytalem ze ten watek ma byc poruszony w nowym blade runnerze
@goltus mam na mysli ze [SPOILER] Deckart wychodzac z mieszkania znajduje papierowego jednorozca. Wejscie do windy CUT (tak to zapamiętałem a ogladalem to lata temu na DVD (zielonki to byl taki stary format gdzie obraz full PAL - szkoda strzępić ryja)) napisy. I zero czytania z offu przemyśleń Deckarda podczas sledztwa.
@goltus przywołanie Mad Maxa nieco chybione, bo za Fury Road odpowiada ten sam gość, który zrobił wszystkie poprzednie części. A fakt, że to najlepsza część ze wszystkich jest związany z tym, że czasy i fundusze pozwoliły Millerowi na zrobienie takiego filmu jaki od zawsze chciał zrobić.
A co do nowego Blade Runnera, ja od początku to widzę tak:
- Villeneuve od zawsze dobrze czuł się w takim estetycznym, proporcjonalnym kinie sklejonym z
@KurtGodel Czytałem że film ma wyjść bez wersji reżyserskiej. Może tym razem nikt nie robił problemów z pierwotną koncepcją filmu. A Gosling daje radę. Z jakiegoś powodu bardzo lubię wszystkie jego role. Szczególnie jak gra cichego outsidera jak w Drive albo Place Beyond the Pines.