Wpis z mikrobloga

@Daniowsky: moja rada to pójdź do marketu gdzie możesz obejrzeć działający i zobacz czy nie jest dla Ciebie za mały. Dla mnie niestety był, do patrzenia i pisania gdy chciałem się przesiąść z 5 calowego. Ostatecznie nie wzialem. Chociaż kiedys używałem 3.5 calowego iPhone i się dało, ale jakoś ciężko mi by bylo przejść na mniejszy teraz
@Daniowsky: Jak nie przeszkadza ci ekran 4" to wg mnie idealny telefon. Mimo 1.5 rocznej obecności na rynku nic się nie zacina, wsparcie będzie jeszcze długo. Mówię to jako użytkownik rocznego SE. Niedługo będę zmieniał, także jakbyś chciał pewną używkę możesz pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@warsawcapital: bo to jest telefon, glownie do dzwonienia i ma sie miescic w kieszeni. Ślepy jeszcze nie jestem więc taki ekran w zupełności mi wystarczy a w domu korzystam z komputera.


@lajsta77: jego rozmiar przeszkadza wtedy, gdy się przesiadasz z czegoś większego. Zmieniłem 5s na 7 - i jak teraz wezmę tego 5s do ręki to panika "rety jak tu trafić palcem" :) A wcześniej przez parę lat w ogóle
@Daniowsky: Dobry telefon do dzwonienia, sluchania muzyki i robienia zdjec. Reszta na nie. Ze wzgledu na maly ekran ciezko sie pisze wiadomosci, szczegolnie jesli ktos ma wieksze dlonie niz kobiece. I z tego tez powodu nie nadaje sie do komfortowego przegladania internetu, ogladania na yt itd. A jak ktos ma wade wzroku i chce powiekszyc litiery, to okazuje sie, ze 3 zdania zajmuja caly ekran ^^ Cena spoko. Bebechy w srodku