Wpis z mikrobloga

Gwoździe do trumny. Pokonałem Rosję, ale nie mogłem rzucić jej na kolana. Szczerze mówiąc gdyby Rosjanie dłużej walczyli padłbym. Tyle, że z z jednej bitwy potrafiłem dostać +30 do warscore.

Niestety nie przejąłem Mińska i Kijowa - toteż nie mogę odbudować Rzepy obojga narodów. A potem z decyzji w Hadziczu dostać kultury białoruskiej i ukraińskiej.

W kraju długi, bunty i rozpierdziel (coraz większe popracie społeczne mają skrajne grupy jak faszyści i komuniści)

No i mój sojusznik - Francja. Przegrał wielką wojnę. Zobaczcie co z nich zostało. Austria jest za słaba. WB to wyspa. Włochy daleko.

A moim przeciwnikiem są dwa wielkie mocarstwa Rosja i Niemcy. Za 5-10 lat będzie wojna, w której granica granica wróci do Kongresówki i Galicji.

#concertofeurope
Camilli - Gwoździe do trumny. Pokonałem Rosję, ale nie mogłem rzucić jej na kolana. S...

źródło: comment_eqdpBxMsV67QMZrJoGv17FJf4n0odEsz.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel_tarnobrzeg: Nie grałem dużo więcej. Po 3 latach wypowiedział mi wojnę duet Rosja-Niemcy i zakończyłem rozgrywkę. Może wrzucę końcówkę. Jednak koniec był taki, że Polska została zredukowana do Kongresówki i Galicji. Nastąpiły wysiedlenia Polaków, a Polska została strefą niemiecko-rosyjskich wpływów.

Jak będę miał wolną chwilę to wezmę się za Grecję i megli idea ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz