Wpis z mikrobloga

A tak parkuje się w #elblag ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za kierownicą matka, a z tyłu małe dziecko.

Usłyszałem tylko huk i krzyki pracowników na rusztowaniu. Podszedłem do okna i zobaczyłem Mercedesa, który nie dość, że zaparkował krzywo to jeszcze jakimś cudem wbił się w rusztowanie. Kierująca próbowała cofnąć, ale coś jej nie wyszło, więc już zostawiła tak jak jest (może przez krzyki pracowników, nie znam się na rusztowaniach - może gdyby wyjechała to by runęło?).

Obecnie na miejscu jest już policja.

I ja się zastanawiam - jakim cudem niektórzy zdali egzamin na prawko?

#samochody #motoryzacja #bekazpodludzi #prawojazdy
qqwwee - A tak parkuje się w #elblag ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za kierownicą matka, a z tyłu małe d...

źródło: comment_u7VwTo52ZJZg3TfRZWG4mCzTNvYJsWpv.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po takiem naruszeniu konstrukcji trzeba ja stawiac od nowa, a to kosztuje ;)


@peszmerd: Faktycznie jest tak jak mówisz, właśnie rozbierają stojąc na podnośniku koszowym. A wszystko przez jedną wygiętą poziomą rurkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qqwwee: Dzisiaj jechałem, stare babsko za kierownicą pandy śmierć w oczach, szkła grubsze niż Stępień z "13 posterunku" jedzie #!$%@? środkiem drogi po dwóch pasach tak, ze się jej wyprzedzić nie da. Na skrzyżowaniu ją #!$%@?łem i od razu po zjebce ruszyła i wymusiła pierwszeństwo karetce tak, że kierowca musiał ostro hamować. Skąd tacy mają prawo jazdy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz