Wpis z mikrobloga

@Lanza: jak to wyglada jeżeli chodzi o korozje? Dalej jest taka tragedia, ze podłogę żre ruda na potęgę? Podoba mi się ten wózek, bo mały, zgrabny, niedużo łyka i tańszy w ubezpieczeniu...
@PomaranczowyKrol rupes żółty pad i żółta pasta. Potem flexipads pomarańczowy firm polishing ale się rozlecial. Wykończenie biały pad rupes i antiholo z Kocha. Nie jestem w stanie poradzić sobie z mikroryskami żeby pozbyć się ich robiąc one step. Wyglądają jak hologramy ale wygrzebalem w necie, ze zwie się to micro marring. Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić robiąc one step na miękkim lakierze?
@trojpalczastadlonzciasta źle napisałem wyzej. Padem żółtym rupes i antiholo. Biały się nie sprawdził. No nic jutro powalcze dalej ale roboty z tym 2x więcej niż się spodziewałem. Na twardszym lakierze praca przyjemniejsza była.
@Lanza: Kusisz, kusisz i chyba w końcu się skuszę jak wymienię tylną klapę w samochodzie. Możesz napisać orientacyjnie jaki byłby koszt detailingu Audi A4 B5 w Avancie, kolor volcano black. Lakier wygląda że ma tyle lat co ma, dużo swirli, płytkie ryski, kilka trochę głębszych, ale nie zależy mi na ich wyeliminowaniu, to bardziej robota dla lakiernika. Robisz przez cały rok czy wkrótce zwijasz interes na zimę?
@dolOfWK6KN Nie robie już więcej aut z zewnatrz bo nie mam na to czasu do końca roku. Jak chcesz to podjedź kiedyś wieczorem to zerkne tylko sobie. Ten samochód trzymam dluzej niż się umawialem bo pogoda nie dopisała a i pracy więcej niż się spodziewalem.