Wpis z mikrobloga

@BongoBong: za chwilę przez takich idiotów jak on i Turczyn, tak poszerzą dostęp do broni, że zabiorą sportowcom możliwość noszenia klamek, a CP i wiatrówki zrobią na pozwolenia... i broń zobaczycie jak świnia niebo...
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak :

jesli twoj lekarz opiekuje sie toba i twoja rodzina od lat to prawdopodobnie wie lepiej gdzie i z jakimi adnotacjami cie skierowac gdyby mial cien watpliwosci i potrzebowal dupochronu.


Przez lata można nie chodzić do lekarza rodzinnego. Potwierdzę na swoim przykładzie.

a mnie @BongoBong zczarnolistowal za nie wiem co. Tak ze nich tu nie placze :D


@pk347: Ale możesz u mnie pisać, bo pozwalam sczararnilistowanym.

Nie wiem o co
BongoBong - @BrzydkiBurak : 

 jesli twoj lekarz opiekuje sie toba i twoja rodzina o...

źródło: comment_YRPzVh0E3I4I67dDXENattqJRvWbTHpH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pk347: Używanie #czarnolisto i jej zakres to moja dobra wola. Mogę pozwalać na komentowanie w moich wpisach lub nie. Tak zdecydował Michał Białek. Administracja wypok.pl stwierdziła, że jestem panem i władcą mojej #czarnolisto . Ja zdecydowałem się traktować moich zczarnolistowanych rozmówców możliwie liberalnie. Pozwalać im komentować, wyrażać wątpliwości wobec moich opinii. To nie jest opcja domyślna, specjalnie to zrobiłem. Musiałem wejść w swoje ustawienia, by tacy jak ty mogli u mnie
  • Odpowiedz
@BongoBong: chyba nic i nikt nie utwierdza mnie skuteczniej w przekonaniu, ze Razem jednak zasluzylo na miejsce w ktorym sie znajduje. I ze to nie jest przypadek.
Przy calej mojej sympatii dla tej inicjatywy potwierdzasz tylko, ze jest to zamkniete do wewnatrz, zdziwaczale, klotliwe i konfliktowe towarzystwo, ktore w dodatku ma sie za nie wiadomo kogo. Jeszcze wincej arogancji, buty, protekcjonalnego tonu i zadzierania nosa... Wspanialy pakiet startowy, w sam raz
  • Odpowiedz
@pk347: To jest mój prywatny profil. Mogłeś nie zauważyć.

Jak nie wiadomo co powiedzieć (bo o czym mówić w kontekście nie mającej znaczenia praktycznego #czarnolisto ), to można coś o przynależności partyjnej.

Pytałem dlaczego płakusiasz z powodu znalezienia się na niemającej znaczenia #czarnolisto .

  • Odpowiedz