Wpis z mikrobloga

Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje, to zacząłem się powoli rozglądać za innym autem.
Miałem wydać około 30k zł (£6k), ale za namową wykopowych ekspertów dołożyłem 200k i kupiłem sobie coś porządnego. #pdk

Zamówiony w poniedziałek, do odbioru pod koniec listopada.

Pacjent to nowa, biała, 2018 Audi A6 w Avancie, czyli wersja kombi.
Z fajniejszych rzeczy to DSG (Nie lubię mieć kontroli na autem ;p), full LED i brązowa skóra Milano.

Z najgorszych opcji to jednak te dwa miesiące trzeba czekać.
Zdjęcie jest poglądowe, ale praktycznie 1 do 1.
#pokazauto #chwaliesie #uk #audi #audia6 #noweauto
filip_k - Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje...

źródło: comment_8QXJuX1ov7aGekp60F8cT7YQsez3PxRF.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@saycool: ja bym szedł w innym kierunku ale jakie to ma znaczenie co ja bym wybrał skoro mam inne preferencje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego nie lubię turbodiesli, a że TFSI jest badziewne to VAG odpada, szybciej bym wziął już coś od BMW jeśli zostawać w Niemczech i coś używanego (za 150k nie kupi się niczego ciekawego od BMW czy Mercedesa) wchodzi w grę. Jeśli nie
  • Odpowiedz
@filip_k: jako osoba pracujaca w branzy I przerabiajaca dzisiec takich a6 na tydzien w roznych konfiguracjach, mam cos do powiedzenia:
- nawet poliftowe a6 jest na rynku juz od 3ech lat, jest obecnie najbardziej przestarzalym modelem w swojej klasie, rok temu weszla e klasa, teraz nowe 5 i xf
- z tego powodu Audi nie jest juz atrakcyjna oferta, szczegolnie nowy bazowy model kiedy za 1/3 mniej mozna kupic/leasingowac s line
  • Odpowiedz
@xetrov: Pytam bo szukam samochodu już drugi miesiąc i nadal nie wiem co wybrać, myślałem że coś podpowiesz :)
Najpierw miała być Giulia, potem Talisman, BMW 3GT, Audi A5/A6 i Mercedes C200, ale w każdym mi coś nie pasuje.
  • Odpowiedz
@quit13: Jest wiele sensu w tym co mówisz :)
Ale jeździłem 5tką i tak mi wnętrze nie leży, no nie mogę po prostu. Ta kierow
Z drugiej strony na takiego merca to tez nie mogę patrzeć, nawet jak wnętrze jest ok.
Jest to samochód najstarszy technologicznie, bo przecież swój debiut miał już w 2011, a to nie bagatela, ale 6 lat temu.
Ale dla mnie jest z tego segmentu naj, a
  • Odpowiedz