Wpis z mikrobloga

Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje, to zacząłem się powoli rozglądać za innym autem.
Miałem wydać około 30k zł (£6k), ale za namową wykopowych ekspertów dołożyłem 200k i kupiłem sobie coś porządnego. #pdk

Zamówiony w poniedziałek, do odbioru pod koniec listopada.

Pacjent to nowa, biała, 2018 Audi A6 w Avancie, czyli wersja kombi.
Z fajniejszych rzeczy to DSG (Nie lubię mieć kontroli na autem ;p), full LED i brązowa skóra Milano.

Z najgorszych opcji to jednak te dwa miesiące trzeba czekać.
Zdjęcie jest poglądowe, ale praktycznie 1 do 1.
#pokazauto #chwaliesie #uk #audi #audia6 #noweauto
filip_k - Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje...

źródło: comment_8QXJuX1ov7aGekp60F8cT7YQsez3PxRF.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
Ale jeździłem 5tką i tak mi wnętrze nie leży, no nie mogę po prostu. Ta kierow

Z drugiej strony na takiego merca to tez nie mogę patrzeć, nawet jak wnętrze jest ok.


@filip_k: tylko Merc i Beta mają jedną przewagę. Napęd na tył ( ͡° ͜ʖ ͡°) A auta oczywiście gratuluje :). Życzę by się Tobie sprawowało. Chciałbym mieć 200 k na samochód, chociaż pewnie wtedy wolałbym
  • Odpowiedz
Najpierw miała być Giulia, potem Talisman, BMW 3GT, Audi A5/A6 i Mercedes C200, ale w każdym mi coś nie pasuje.


@saycool: no właśnie w mniej więcej podobne modele celowałem (poza Audi), tylko że tak naprawdę trzeba by było dołozyć jeszcze te 100k żeby takie BMW czy Mercedes było sensowne a nie było zwykłą wydmuszką w podstawowej wersji i z biedasilnikiem.

Dlatego czekam na Stingera, V6 za te ~230k przynajmniej na papierze
  • Odpowiedz
  • 0
@xetrov nie wiem czy znasz specyfikę jazdy w UK ale tutaj i tak nie ma za bardzo , gdzie się rozpędzić zwykle i tak suniesz tyle co limit albo stoisz w korku.
  • Odpowiedz