Wpis z mikrobloga

Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje, to zacząłem się powoli rozglądać za innym autem.
Miałem wydać około 30k zł (£6k), ale za namową wykopowych ekspertów dołożyłem 200k i kupiłem sobie coś porządnego. #pdk

Zamówiony w poniedziałek, do odbioru pod koniec listopada.

Pacjent to nowa, biała, 2018 Audi A6 w Avancie, czyli wersja kombi.
Z fajniejszych rzeczy to DSG (Nie lubię mieć kontroli na autem ;p), full LED i brązowa skóra Milano.

Z najgorszych opcji to jednak te dwa miesiące trzeba czekać.
Zdjęcie jest poglądowe, ale praktycznie 1 do 1.
#pokazauto #chwaliesie #uk #audi #audia6 #noweauto
filip_k - Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje...

źródło: comment_8QXJuX1ov7aGekp60F8cT7YQsez3PxRF.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
Wszyscy mi tutaj narzekają, że szkoda, że 2.0D.
W sumie co jest strasznie słabe, to nie można kupić benzyny w A6, tylko diesle :(
A co do narzekania na tylko 2 litry, 3 litry kosztują "tylko" £10k więcej. Kto na to zarobi?
  • Odpowiedz
to nie można kupić benzyny w A6, tylko diesle :(


@filip_k: dziwne, ponoć rynek odwraca się od diesli.. Może dlatego VAG chce jeszcze rzutem na taśmę upchać ile się jeszcze da ropniaków zanim będą niemile widziane

  • Odpowiedz
@gunwomen Co w tym dziwnego? Ja na Opla czekałem tyle, jak zamówisz z fabryki, bo nie mają tego co chcesz w salonie to czekasz w kolejce. Na Skode Kodiaq (czy jak to tam się pisze) był ludzie prawie rok czekali :-D
  • Odpowiedz
W sumie co jest strasznie słabe, to nie można kupić benzyny w A6, tylko diesle :(


@filip_k: rozwiniesz? Volkswagen nie oferuje w ogóle w UK benzyniaków czy jak?
  • Odpowiedz
@xetrov: Audi oferuje. Na przykład sprzedają A6 w benzynie. Ale nie w UK.
Poza wyjątkami S6 i RS6, które mają silniki 4.0 TFSI :) Pewnie to wszystko zależy od popularności poprzedniego modelu.
W PL na przykład A4 B8 mogłeś wziąć z silnikiem 3.0 TFSI. Ale tak słabo się sprzedawał, że w B9 jest tylko 1.4 i 2.0 TFSI.
Więc w UK pewnie tak samo. Nikt nie kupował bezyn w A6 i
  • Odpowiedz
Audi oferuje. Na przykład sprzedają A6 w benzynie. Ale nie w UK.


@filip_k: no czyli VAG nie oferuje, o to pytałem.

S6 i RS6


@filip_k: to trochę inna liga i ciężko je porównywać.

No to w takim razie dostajesz częsciowe rozgrzeszenie, w sumie i tak alternatywą było TFSI więc może i lepiej że turbodiesel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@filip_k: audi zawsze kojarzyło mi się z takim autem na pokaz, wymuszone. Do tego biała perła bo co? Żeby szpanować? 190 km to żaden wynik dla takiego auta, tira 2 dni się wyprzedza. Czarne skory by ładniej wyglądały, a do tego ta skrzynia dsg - nie umie się jeździć manualem co hehe?

  • Odpowiedz