Wpis z mikrobloga

Mireczki, na e-glamour.pl jest świetna promocja na Versace Dylan Blue 100 ml tester za 107 zł, oryginalny Hugo Boss No. 6 Intense 50 ml za 69 zł i YSL L'Nuit 100ml w zestawie chyba z żelem za 176 zł, także... może komuś się przyda :)
#perfumy #modameska
  • 46
  • Odpowiedz
  • 0
@50HerbatGreya bo przez lata zostało rozpropagowane, że Hugo Boss (jak cała marka anyway) to perfumy klasy wyższej, co ma zerowe pokrycie z tym, jakie one są w rzeczywistości - czysty marketing
  • Odpowiedz
  • 0
@Balthier Ja od wczoraj wiedziałem o takiej promocji, ale nie miałem czasu na na mikro wejść i napisać.. mój kumpel skorzystał na tym, wczoraj kupił kilka rzeczy i jak na razie mu nie cofnęli, także....powinno być dobrze :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Balthier Następnym razem podołam i od razu Was powiadomie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję, że nie zmienili cen, bo czytają mikro. Wtedy już w ogóle lipa by była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya ja polecam klasyka Ck One 300ml bo na e-glamour.pl jest za 100zl, nie polecam za to męskiej Euphoria Intense, ale co kto lubi. Na mnie akurat Ck One ma dobre parametry. Moja flaszka jest z 2015 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz