Wpis z mikrobloga

@m____k: @dradziak: nie znam sie kompletnie na perfumach @kapitalis
JEst tam może coś jeszcze wartego uwagi? takie niezbyt ciężkie wieczorowo randkowe zapachy, i coś świeżego na dzień
CALVIN KLEIN EUPHORIA INTENSE za 65zł 50 ml - jak to pachnie i czy warto?
wstecz
BURBERRY FOR MAN 30ML M za 30 zł - jak to pachnie i czy warto?

jeszcze cos takiego jest
Calvin Klein CK One 300ml U za 100zł
@50HerbatGreya
CK Intense jest serio spoko, ja tam fajnego, troszkę cięższego melona czułem, ale polecam. Z projekcją i trwałością nie bedzie problemu, ale nie spodziewaj się szału.
Burberry for man jest lipa, odpuść bo to nie wartę pieniędzy jest :D
CK One jest klasykiem już, jeśli poszukujesz czegoś świeżego, cytrusowego na cieplejsze dni, co nie będzie miało projekcji i przyzwoitą trwałość to polecam. Tym bardziej jak wodzosz, jeśli 300ml jest za stówkę
@50HerbatGreya Tzn. że nie będzie się ciągnął za Tobą zapach, ale w obrębie do 1m, przy rozsądnej aplikacji da radę :) Tak jak Ci napisał @Kapitalis - taki bezpieczny randkowiec właśnie:D
@profuone Wątpię. Co prawda w sklepie stacjonarnym oświetlenie nie jest jakoś strasznie korzystnie usytuowane, ale to co zamawiasz przez internet z magazynu biorą, a w magazynie to albo się jarzynówki będą paliły ciągle, albo tylko jak wysyłki robią to zapalają :D
@dradziak: @niemasprawy: @profuone: @50HerbatGreya:

Ja gorąco polecam brać:

Versace Dylan Blue tester
Armani eau Nuit
CK One 300ml
i od biedy ten zestaw YSL La Nuit.

Ceny za Armaniego eau Nuit i Dylana to kosmos !

Czy La Nuit w tym zestawie to aż taka super oferta ? WG mnie nie. Bo można często pokopać w necie i dostać 200ml wypustu z 2017 roku który ma polepszone parametry
@50HerbatGreya: ja ogólnie nie lubię HB 6, bo mi to jedzie tanim jabłecznikiem z cynamonem. Parametry na mnie jako tako ma jedynie najnowsza wersja HB6 Intense EDP. To co na e-g jest w dobrej cenie to jest 50ml wersji Intense EDT, która nie różni się niczym od zwykłej EDT. A w Lidlu masz genialną podróbę w postaci X-bolta za 15 zł. Nuf said.
@profuone Jak wyżej napisałem - pytałem się, ale ze względu ja to, że to jest magazyn, to nie są w stanie podać batch :)
A może jakiś szczęśliwiec trafi jakiś stary wypust i opchnie go za 900 zł :P?
Kto wie...:D
@SpasticInk Gdyby nie ta ciężka wiśnia w syropie i potem co raz bardziej syntetyczna baza, to sobie bym kupił :) Zapomniałem właśnie o Armanim, też jest w bardzo dobrej cenie!
@50HerbatGreya: ja CI tylko opisuję moje odczucia. Pracuję w liniach lotniczych i kilka razy w tygodniu jestem na różnych duty free na lotniskach w NIemczech (głównie Frankfurt i Monachium). Mam przewąchane wszystko z mainstreamu, więc nie gadałbym Ci głupot. Ogólnie marka hugo boss nie produkuje dobrych perfum. Ale co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@50HerbatGreya A co mam się odnosić haha :D Dla mnie HB No. 6 jest spoko, nie jest to znakomite pachnidło, ale tak jak SpasticLnk napisał - nie różni się niczym od klasyka, a klasyk jest droższy. Są to bezpieczne perfumy, takie żebyś pachniał czymś :) Na parametry w HB nie ma co patrzeć, bo nigdy to mocarze trwałości i projekcji nie były