Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, kiedyś, dawno, pół roku temu pisałem z pewną dziewoją, która na moich własnych oczach mnie oszukała mając #bolecnaboku i spotykając się z nim za moimi plecami ("a nic nie robiłam, nudziłam się i siedziałam w domu" ) pisała, a kilka razy ją widziałem właśnie z innym gościem i ogółem moja znajomość z nią to tylko i wyłącznie szukanie przez nią atencji, na co się niestety nabrałem, do dzisiaj nie utrzymujemy kontaktu, ale codziennie się widzimy w szkole, nie wiem czy dalej ma tego fagasa czy nie, nie obchodzi mnie to. Od września w pierwszych klasach pojawiły się nowe narybki wśród #rozowepaski, jedna naprawdę wpadła mi w oko, mocne 8/10, ładna twarz, sprawia wrażenie spokojnej i wgl. Szybki research z kumplem i okazało się, że to siostra tego różowego. Z początku sobie pomyślałem, że odpuszczę, no, ale skoro z tamtą nie mam już nic wspólnego jak mógłbym zagadać do niej i umówić się na jakieś wyjście po szkole gdzieś?
#podrywajzwykopem #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 5