Wpis z mikrobloga

Siema mireczki, macie może jakiś pomysł na przeróbkę tego małego akwarium 25l? Myślałem, by zrobić z niego kotnik, ale póki co w drugim akwa 64 l gupiki czują się jak w niebie, mają elegancko zrobione akwarium w stylu Rzymskim z koloseum i kolumnami i jedną ładnie rozrastającą się roślinkę. Tutaj mam natomiast problem, bo nie wiem kompletnie co by można było z roślin wykorzystać i ryb, żeby nie czuły się źle.
#akwarystyka #akwarium #ryby
M.....1 - Siema mireczki, macie może jakiś pomysł na przeróbkę tego małego akwarium 2...

źródło: comment_QtB3lAkmGZuL7cFRqhuV5l0mtbG5YL7S.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@nietopies: Już sobie wyobrażam ile by było #!$%@?ńska z czyszczeniem tego. Ładnie to wszystko wygląda jak jest od razu zrobione, po kilku tygodniach nie wygląda pewnie tak ładnie XD Kiedyś zamówiłem rośliny dla gupików, takie eleganckie, piasek kupiłem, wszystko zasadziłem, super istne dżunglo-akwarium, budzę się po 3 nocy, patrzę a połowa roślin pływa już luzem i są #!$%@? po całym akwarium, #!$%@?łem się i stwierdziłem, #!$%@?ć xD Chcecie #!$%@?ć takie śliczne
  • Odpowiedz
@Metiu1231: Jak się zabrać? Normalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zależności od tego jakie chcesz mieć krewetki. Jeśli zwykłe Neocaridina Davidi (np. Red Cherry, Orange, White Pearl etc.) to wystarczy zwykłe podłoże lub jakiś tani Shrimp Sand. Do tego troszkę małych roślin i mchów i wsio. Nawet grzałkę możesz wywalić, bo spokojnie w temperaturze 21-23 stopnie będą sobie żyły.

Z Caridinami (np. Crystale) jest trochę więcej zachodu,
  • Odpowiedz
Już sobie wyobrażam ile by było #!$%@?ńska z czyszczeniem tego. Ładnie to wszystko wygląda jak jest od razu zrobione, po kilku tygodniach nie wygląda pewnie tak ładnie XD


@Metiu1231: Jak akwarium jest prowadzone zgodnie z podstawowymi zasadami posiadania baniaka to nie ma potrzeby ani czyszczenia, ani zbędnego grzebania.
  • Odpowiedz