Wpis z mikrobloga

Ok to sie nadaje na mirko / nocna i do obgadania.
Kiedys wspomnialam ze moj facet byl na jakiejs imprezie (Seattle) i omal z nerwow nie 'przypieprzyl' facetowi ktory wierzyl ze ludzie i donozaury zyly razem. On tego nawet swoje dzieci uczyl. To jest nic... Jakies pol roku temu spotkalqam goscia w pracy, ktory wiezyl ze zdjecie wielkiego szkieletu to dowod na to, ze zyli ludzie olbrzymy. Chcecie wiecej? Kiedys przed poznaniem meza bylam na randce z typem, ktory opowiadal mi o ludziach jaszczurach. Zeby nie bylo, nie pilismy, bylismy trzezwi. Ja siedzialam na jego lozku a ten z szalenstwem w oczach (w pokoju bylo ciemno) opowiuada mi o ludziach jaszczurach. Przestraszylam sie, mialam az gesia skorke. On zauwazyl ze sie boje (nie tych debilnych historii a jego!!) wiec sie spytal: o, boisz sie? Masz gesia skorke, nie dziwie sie bo jeden z nich wlasnie za toba stoi i cie obserwuje... myslalam ze umre na zawal!!!

A teraz podsumowanie. Myslalam ze moj szef to kumaty czlowiek, wiele zwiedzil, dorosly rozsadny facet. Cos smieszkowalam, ze znam typa co wierzy w teorie ze ludzie i dinozaury zyly razem. A wiecie co on na to: Jagoda, to nie jest smieszne! Moglo tak byc, my tak niewiele wiemy o zyciu...


Kur** nie taguje sie ale to jest taka #pasta i #wyznaniezdupy :/ ()
Pobierz Jagoo - Ok to sie nadaje na mirko / nocna i do obgadania. 
Kiedys wspomnialam ze moj...
źródło: comment_TWCcv3IHIdTCcHqpsWHDD1vADJtwZ1d6.jpg
  • 3