Wpis z mikrobloga

Te misje operacji sa najbardziej frustrujaca rzecza w CSGO.
Nie wiem czemu ludzie sa tacy ulomni ze zamiast dogadac sie przed meczem ze robimy szybki remis 10;10 w 5 min, tryharduja w rezultacie mecz trwa minut 20/30...
Nie wspomne o zajebistych do tego mapach, gdzie jak do wej pory udalo mi sie za kazdym razem ginac w plecy bo jest 213213213 kamienii, zeby jakies marne orzelki tez mogly pozabijac. No ja #!$%@?.
#csgo
  • 26
  • Odpowiedz
@NexciaK: dokładnie tak to zrozumiałem, tylko po pierwsze - nikt cie nie zmusza żeby w to grać, po drugie - masz ból dupy o tryb który stworzony jest dla z a b a w y nikt tam nie próbuje wbić jak najwyższego levelu i w zasadzie #!$%@? czy wygrasz czy przegrasz, nie ma to znaczenia pod warunkiem że te parę rund jest wbite dla samego XP oczywiście - a ciebie
  • Odpowiedz
@hefpiot:
@hefpiot: Nie mialem czasu bo probowalem wyjsc z szeryfa ;)

Zdaje sie ze nie dostrzegasz prostej rzeczy - jakby ludze traktowali tryb w ten sposob w ktory zostal stworzony - mecz trwalby 5 min i kazdy dostawalby po 1k pkt, ergo musialby rozegrac 2 gry na skina. Daloby sie to zamknac w czasie ponizej 20 minut.

Ale ze gracze sa glupi to na mapie tego typu jak dzis grajac normalnie jest zbyt duzo miejscowek, czyli tych kamieni. Wbiegniecie sobie od
  • Odpowiedz
@NexciaK: Napisałem że nikt cię nie zmusza do grania w ten tryb, bo tak jest, nawet jeżeli zależy ci na punktach możesz je wbić w innych tygodniach. Gdybyś nie był takim dzbanem i umiał ruszyć głową to poczekałbyś ten tydzień do deffmeczy albo wingmana i miał #!$%@? tak jak @KrystJan pisał, ale nie xD trzeba wylewać swoje żale na wykopie jak to wszystko jest #!$%@?, ofc poza tobą xD
  • Odpowiedz
wiedzialbys ze gram ten tryb w celu w ktorym zostal stworzony


@NexciaK i tu się mylisz, te tryby nie są tylko do dropa. Operacja to nie sposób na zarobek w skinach ale też zabawa. Jak masz zamiar kupować operacje tylko dla dropu to sobie odpuść
  • Odpowiedz
@KrystJan: Lol, przeciez od zawsze te misje sie gralo dla dropu.
Ale widac ze inne srodowisko, bo kazdy moj znajomy uwazal to za strate czasu, ale mial szanse na fajnego skinka.
  • Odpowiedz