Wpis z mikrobloga

Te misje operacji sa najbardziej frustrujaca rzecza w CSGO.
Nie wiem czemu ludzie sa tacy ulomni ze zamiast dogadac sie przed meczem ze robimy szybki remis 10;10 w 5 min, tryharduja w rezultacie mecz trwa minut 20/30...
Nie wspomne o zajebistych do tego mapach, gdzie jak do wej pory udalo mi sie za kazdym razem ginac w plecy bo jest 213213213 kamienii, zeby jakies marne orzelki tez mogly pozabijac. No ja #!$%@?.
#csgo
  • 26
  • Odpowiedz
dogadac sie przed meczem ze robimy szybki remis


@NexciaK: może jeszcze będą z kosami na mida biegli żeby szybciej 11:0 było i hrabia nie musiał długo strzelać?

Nie wspomne o zajebistych do tego mapach, gdzie jak do wej pory udalo mi sie za kazdym razem ginac w plecy bo jest 213213213 kamienii, zeby jakies marne orzelki tez mogly pozabijac. No ja #!$%@?.


@NexciaK: jakich mapach? codziennie jest inna
  • Odpowiedz
@KrystJan: No jakby jeden team zrobil tak 10 razy, a potem drugi to kazdy zgarnalby sobie 1k pkt w chwile, nie muszac strzelac, ale ludzie sa ulomni i graja takie tryby tryhardujac. Gdzie mi szkoda kazdej minuty, biere dropa i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@KrystJan: Na jakims #!$%@? trybie ktory sluzy tylko do wyciagania skinow z operacji? Prosze Cie.

Tak czy tak patrzac na poziom tego czegos, w normalnych warunkach nikt kogo trafilem nie bylby dla mnie przeciwnikiem.
  • Odpowiedz
Tak czy tak patrzac na poziom tego czegos, w normalnych warunkach nikt kogo trafilem nie bylby dla mnie przeciwnikiem.


@NexciaK a może to Ty tryhardujesz, a inni na luzie na wyjebce grają?
  • Odpowiedz
@KrystJan: A co robie?
Poprostu jest to frustrujace, ze trzeba grac na gowno poziomie wiecej czasu niz to konieczne.
EDIT: Campienie za drzewami 2m 30 sek bez ruszania sie to takie fajne. 80% graczy w tej grze umie tylko kampic, ale nie jako element czegokolwiek, tylko poprostu stoja schowani, nic nie patrza i przedluzaja gre.
Przegralem tylko jeden mecz, gdzie wlasnie gralem na wyjebce przez to, potem uznalem ze trzeba
  • Odpowiedz
@NexciaK, eh, co tydzień zmienia się tryb operacji, w nocy z wtorku na środę o północy.
Są jeszcze gry wojenne, jest tam deathmatch tylko na heady, zwykły casual ale z ciężkim pancerzem, tylko na kosy i zeusy, latające scouty (100% celności ze scouta i zmniejszona grawitacja) zbieranie nieśmiertelników (też deathmatch)
i skrzydłowy, 2vs2 na mapach typu rialto, shortdust shorttrain lub inferno, cobble czy overpass na 1 bs
  • Odpowiedz
@KrystJan: Tja, trafie pewnie na jakis kamien z golda czy innego szeryfa.
Wybacz ale jak zwykle jestem uprzejmy dla graczy to kiedy celowo ktos przedluza mi mecz siedzac za kamieniem w miejscu ktore nikt nie chodzi przez 15x2,30 min to moge sobie stwierdzic ze jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@NexciaK: Jakbyś kiedyś dobił do jakiegoś normalnego levela to chciałbym słyszeć twój ból dupska, że sami cheaterzy xD bo na wyższych poziomach grają goście 3,5k godzin+ i pewnie taki kozaczący szeryf czy co tam masz dostawał by w #!$%@? w każdym meczu ehhh amatorzy
  • Odpowiedz
@hefpiot: Heh, czytajac te bzdety moglbys wyciagnac ze cala frustracja jest z powodu tego ze musze grac na nizszym poziomie, w trybie ktory NIC nie wnosi do gry, a nawet pewnie oslabia skilla - a dodatkowo gracze przedluzaja te mecze, bo sa nie myslacy i askillowi.
Juz lepsze byly by match makingi do wbijania tego.
  • Odpowiedz