Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk o kurde, byłem w Victorii dwa lata temu i mieli inna posadzkę i inne baseny więc coś się zmienia. Po lewej stronie był jeszcze bar w kształcie statku, widzę że go zlikwidowali. Słoneczny Brzeg całkiem fajne miejsce, ale standard hoteli to późny polski PRL.
@Zuchwaly_Pstronk numeru pokoju już nie pamiętam, ale patrząc od strony plaży to było to skrzydło po prawej stronie na 7 piętrze więc widok był elegancki.

Bułgarzy strasznie specyficzni, pamiętam że w barze pracował koleś który był fanem Lewandowskiego i nawet wisiała tam jego koszulka, a któryś kelner proponował mi zioło xD
@Rooofie 5 piętro, widok naprawdę jest mega.

Tutaj każdy jak słyszy że polak to zaczyna z Lewandowskim, pewnie zwykły triczek żeby zdobyć sobie przychylnosć :D
A to mi nikt zioła tu nie oferował, z czymś takim spotkałem się 10 lat temu w zapadłej dziurze w Tunezji xD

@Zuchwaly_Pstronk: Zawsze zastanawia mnie historia takiego zdjęcia.
Czy robi je różowa i prosisz ją żeby wysłała ci mmsa bo chcesz wrzucić zdjęcie na stronę ze śmiesznymi obrazkami czy mówisz coś w stylu "kochanie, daj zrobię zdjęcie dla twojej ręki i wrzucę je na stronę ze śmiesznymi obrazkami".
Tak czy siak, nie ogarniam.