Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj #playerunknown i zagrałem z 10 rozgrywek wieczorem. Jak narazie mi sie podoba, ale mam wrażenie że wszystko dzieje sie bardzo szybko. Ja nie wiem jak ludzie zbierają te fajne bronie. Ja jak spadne gdzie to zazwyczaj biore to co mi sie pierwsze trafi i gram tym już do końca. Do tego ciągle mam problem że większość gry zamiast polować to biegnę w strone pozostałej strefy gry. Raz mi sie udało dojść do ostatniej 10, a tak to zazwyczaj zabija mnie ktoś właśnie podczas mojego szaleńczego biegu. Jakieś protipy do świeżaka?
#pubg
  • 19
@ChempyTuj Ja nie mogę się przyzwyczaić do tego widoku z za pleców. Kompletne nie czuje broń przez to.
Rzeczy możesz zbiera bezpośredni z panelu ekwipunku TAB. Przenosząc amunicje z klawiszem Crtl możesz wyrzuć tyle ammo ile chcesz a nie cała amunicje.
@Variv: widok można zmienić, to już obczaiłem, chyba jak wciśniesz "v"

@ChempyTuj No i co z tego. Grając na widoku pierszoosobowym kiedy inni grają na widoku z za pleców jesteś na stracone pozycji. Kompletnie sobie pole widzenie ograniczasz.
@ChempyTuj gra polega głównie na lutowaniu i ulepszaniu swojego ekwipunku. Jeżeli na początku zdobędziesz np. SCAR-L to szukasz ulepszeń do niego, celownika czy też amunicja 5.56mm. Podobnie jest z kamizelką, hełmem.
@ChempyTuj bo jak biegniesz przez pole to nie dziw się, że snajper Cię wypatrzy. Musisz wybrać najlepsze miejsce, staraj się nie biegać cały czas tylko podjeżdżaj pojazdami.
@FHA96: pojazdy maja jeden minus, sa głośne. Ja mam czesto taki sposób że wbiegam do domu, zamykam wszystkie drzwi żeby wyglądał na nieruszany i czekam aż ktoś przyjedzie. Samochód jest tak głośny, że od razu słysze że podjechał. Jak gość wchodzi to mam prawie pewnego fraga. Poza tym pojazdów nie jest za dużo.
Ja nie mogę się przyzwyczaić do tego widoku z za pleców


@Variv: To graj tryb tylko FPP. TPP to zupełnie inny rodzaj gry, bardziej campiący. Leżą sobie takie campery i niewidzialna dronka nad nimi lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakby dwie różne gry.
Ja nie mogę się przyzwyczaić do tego widoku z za pleców


@Variv: To graj tryb tylko FPP. TPP to zupełnie inny rodzaj gry, bardziej campiący. Leżą sobie takie campery i niewidzialna dronka nad nimi lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakby dwie różne gry.
@FrasierCrane Grałem, ale feeling broni jest słaby jak w GTA 5 jak dla mnie. Juz chyba wole ten trzeci osobowy widok.