Wpis z mikrobloga

@sydal: Co do PSG - pełna zgoda. Właśnie zastanawiałem się, co tam się odwala. Jakieś płaksy biją się o rzut karny. Trener mówi, że go to nie obchodzi. Potem szejki chcą dać hajs jednemu beksie, żeby ustąpił głupszemu. Trener w końcu dochodzi do porozumienia z własnym mózgiem i wydaje wyrok, kto ma bić karne. Patologia powiedzieć to nic nie powiedzieć.
@boubobobobou: A ty kiedyś grałeś w piłkę? Albo uprawiałeś jakiś sport drużynowy?

Bo zadajesz pytania, że mam wątpliwości.

Krótko mówiąc - trafił do szatni świetnie wyszkolonych, mających wysokie mniemanie o sobie gwiazdeczek. W dodatku - głównie Francuzów i Południowców.

Taki sobie technicznie chłopak z Polski generalnie nie bardzo miał tam czym zaimponować, toteż pewnie stał się trochę obiektem żartów. Jak stał się obiektem żartów, to zaczęło brakować pewności siebie. Także na
@rooger: Odpowiedź na pierwsze swa pytania brzmi - tak. Za to ja mam poważne podejrzenie, że ty nie grałeś - chyba że na podwórku w podstawówce, bo takie masz mniemanie o drużynie. Moje podejrzenia potwierdza to, co piszesz dalej. To dokładnie brzmi jakbyś starał mi się wytłumaczyć na szkolnym boisku, dlaczego z wami nie gra już Mati - bo go nie lubiliście za rude włosy.
@boubobobobou: Nie znam się, spekuluję tylko na podstawie przecieków medialnych.

Które może były z dupy, ale naprawdę nie zdziwiłoby mnie ani trochę, gdyby nie były prawdziwe.

I tak, masz rację, nigdy profesjonalnie w piłkę nie kopałem, jakbym kopał, to by mnie tu nie było.

Natomiast zdarzyło mi się grać z ludźmi, którzy byli ewidentnie lepsi ode mnie i powiedzmy sobie szczerze, świadomość tego nie pomagała raczej na boisku.
@rooger: za to ty chyba poza polską b klasę nie wyszedłeś jeżeli myślisz że na takim poziomie występują zachowania tego pokroju xD

@sydal: nie oszukujmy się, ale PSG ma w środku pola piłkarzy lepiej predysponowanych do gry kombinacyjnej i bardziej wszechstronnych niż Krycha. O ile w defensywie nie odstaje, tak trener zapewne widział jak z piłką przy nodze wygląda Veratti i jakie perspektywy stoją przed Rabiotem itd. Doliczając jeszcze takiego
za to ty chyba poza polską b klasę nie wyszedłeś jeżeli myślisz że na takim poziomie występują zachowania tego pokroju xD


@mmr_: Heh, to są tylko ludzie. Szydera jest wszędzie.

Zresztą, wystarczy wsłuchać się w wywiady z piłkarzami. Tylko takie ciekawsze niż standardowe #!$%@? "walczymy, cały czas do przodu, tym spiryt".
@boubobobobou: Bądźmy poważni:

Źródłem tych nowości jest Diego Torres, jeden z mniej poważnych dziennikarzy sportowych w Hiszpanii. Kiedy zajmował się Realem, to Pérez się tylko śmiał na konferencjach, bo nie miał już siły dementować wyrzygów tego człowieka. Teraz Torres zajął się PSG. Niestety dziennikarze PS są zbyt głupi, żeby przejmować się takimi szczegółami jak źródło i jego wiarygodność.