Wpis z mikrobloga

@ja-jasiek: Przeczytałem sobie kopię tego tekstu z google cache :P

Biorąc pod uwagę, że kolejna wyprzedaż jest na Halloween to został miesiąc czasu na wprowadzenie PLNów na #steam przez co pewnie kilka gier zniknie bo nie każdy dev/wydawca śledzi swoje stare produkty.

Co do samych cen to z zaproponowanego przelicznika wynika, że ceny będą nieco niższe ale nie na tyle, żeby konkurowały z pudełkowymi wydaniami, które z reguły mają cenę bardziej
@Raffael: w komentarzach na fanpage'u jeden twórca już zapowiedział, że ustawił cenę wybitnie dostosowaną do naszego rynku xD

Pytanie tylko brzmi ile gier wyparuje dla nas z Steam przy okazji tej akcji. No i ilu twórców się dostosuje dla samego faktu ciągnięcia z nas kasy. Pewnie rodzimy gamedev się pokusi, bo zna "siłę nabywczą". Pytanie brzmi ilu zagranicznych złapie haczyk :)
w komentarzach na fanpage'u jeden twórca już zapowiedział, że ustawił cenę wybitnie dostosowaną do naszego rynku xD


@ja-jasiek: Widziałem i uważam za bardzo rozsądną cenę. Zobaczymy czy inni pójdą po rozum do głowy.
@Raffael: mówię - jak komuś zależy na tym by coś sprzedawać na lokalnym rynku, to pewnie tak. Przynajmniej będzie alternatywa dla pudełek, których w sumie mało i rzadko kiedy są fajne.