Wpis z mikrobloga

@Ravciu no brak słów, trzeba zrobić kampanię, w której 'kosmetycy' i 'manikurzyśći' przejmą media, w ramach równości! A Wy, głupie kwoki #!$%@? na budowie, przy kostce albo chociaż w wykończeniówce
@Pie_Man: siostra mojego różowego jest po budownictwie, ale rzecz jasna ona tylko chodzi i nadzoruje, od czarnej roboty są faceci :)), nie wyobrażam sobie zamiany ról w tym przypadku
@Daddywog: ale to jest ciekawe, bo nie widziałem jeszcze, żeby to facet walczył o swoje prawa w imię równości XD
@Ravciu o nic nie walczę, tylko #!$%@? mnie to #!$%@?. Ja jestem w odwrotnej sytuacji - jestem księgowym i to dobrze wykształconym, z dość dużym doświadczeniem (własne biuro, kilka lat na etacie). A każdy #!$%@? szuka księgowej, na moim roku nie poznałem kobiety która wie co tam robi ;)
@Daddywog: nie mówię, że Ty walczysz, tylko że ogólnie nigdy nie widziałem żadnego faceta, który walczy o swoje prawa ;D, a prawda jest taka, że są zawody, do których facet się nie nadaje (i się tam nie pcha na siłę, bo po #!$%@?) i są zawody, do których kobiety się nie nadają ( a się tam pchają i też pytanie po #!$%@?) - drobna różnica :D
@Daddywog: czy starsi Panowie powinni się #!$%@?ć, że często gdzieś są rozwieszone karteczki: "szukam PANIĄ do sprzątania". Czemu by nie w końcu "szukam PANÓW do sprzątania"? Jawna dyskryminacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ravciu tylko sprzątających rzadko, ale dbających o wnętrze bloku + ogrodu zdarzało mi się często ;) nie wiem skąd pochodzisz, ale u nas się szuka kogoś do czegoś, a nie pani/pana od czegoś- na takie stanowiska
A każdy #!$%@? szuka księgowej


@Daddywog: no i #!$%@? cię to a jednocześnie wyśmiewasz tamtą babę? Na tym polega walka z gender, by konkretne zawody nie były przypisywane konkretnej płci. Teraz w głowach większości ludzi pierwsze co się pojawia to księgowa-kobieta, bo tak mamy zakodowane, jak to że kierowcą rajdowym jest mężczyzna.