Wpis z mikrobloga

#poznan #randkujzwykopem #mirekszukazony

otóż sprawa jest taka. Szukam dziewczyny do dzielenia się wspólnymi chwilami w spokoju, bez kłótni, dramatów itp normalny związek. Jestem sushi masterem od 5 lat ale umiem robić tylko sushi. Przez ostatnie ponad 5 lat tylko imprezowałem i nie przejmowałem się niczym. Mój organizm jest zniszczony przez wódkę, aczkolwiek dawno temu zrobiłem sobie postanowienie. W rodzinie mam trzech kucharzy. Wszyscy pracują za granicą, kuzynka jest szefową kuchni, reszta w "gustownych restauracjach". Jako że chcę być najlepszy z nich z tego faktu że jestem najmłodszy w rodzinie i zawsze byłem ten upośledzony, moje życie drugs, rock and roll, no sex się skończył. Poprzeczkę sobie stawiam wysoko umieć w jednym paluszku kuchnię azjatycką plus europejską (francuska, włoska, hiszpańska, polska). Jest to dla mnie odpuszczenie imprez i znajomych na jakiś rok, góra 2 lata czasu. Jeżeli jest tu odważna dziewczyna która by się umówiła na spotkanie ) i dała się poznać bliżej byłbym uradowany. Człowiek z podziemia lvl 24
  • 15
  • Odpowiedz
@cebulepotargalwiatr: troche jest to b8, nie liczę na nic z wykopu, ale stwierdziłem że to anonimowe forum, ludzie i tak mają w dupie to co ktoś tu pisze, wszystko jest szyderą czy sarkazmem no to spróbuje. Może pośród tysięcy mirków jest jedna mirabelka. Chciałem zobaczyć jaki jestem na prawdę pisząć o sobie nieznajomym ludziom
  • Odpowiedz