Wpis z mikrobloga

Potwierdzam, kupony 4/5 dla nowych na #aliexpress ponownie działają. Należy użyć apki oczywiście. Platność p24 przeszla. Adres dostawy delikatnie zmodyfikowany. Urządzenie mobilne, z ktorego wczesniej nie korzystałem. IP, z ktorego wczesniej nie korzystałem.
  • 26
  • Odpowiedz
@blantek: @krasnyyyy: spróbowałem, pierwsze zamówienie weszło, drugie nie, wróciłem ponownie to pierwszego sprzedawcy, weszło ponownie. Dawno nie próbowałem kupować z tymi kuponami, ale jak mówisz, że na następny dzień zamykają to zobaczymy.
  • Odpowiedz
@blantek: kiedyś jak jeszcze te kupony działały w miarę normalnie, to było tak, że u niektórych sprzedawców i tak nie dało rady z nich skorzystać. Jak już takiego sprzedawcę złapałem, to od razu 6 zamówień z rzędu zrobiłem. Tak i tutaj, dla pewności skorzystałem z usług tego samego sprzedawcy, aby sprawdzić czy już się zamówienia zamyka, czy tylko dlatego, że aliexpress zablokowało te kupony u drugiego łebka. Jeżeli wcześniej w
  • Odpowiedz
@Gumispam: Kurcze, pierwsze slysze.
Czy dobrze rozumiem, ze zalozyles dwa konta w sumie
- pierwsze konto przeszlo z zamowieniem A
- drugie konto nie przeszlo z zamowieniem B
- drugie konto przeszlo z zamowieniem
  • Odpowiedz
@blantek: W sumie to 3 konta.
- zamówienie A ze sklepem 1 - przeszło
- zamówienie B ze sklepem 2 - nie przeszło
- zamówienie C ze sklepem 3 - przeszło
Telefon zrootwany, wgrany Lineage 14.1, usuwałem dane aplikacji, usuwałem aplikację i zmieniałem IP, bez żadnych zabaw w czyszczenie w TWRP, zablokowany dostęp aplikacji prawie do wszystkiego; bez dostepu do czegoś tam to nawet nie chciała się włączyć.
  • Odpowiedz
@blantek: ali kiedyś blokowała zakupy z kuponem dla sprzedawców, którzy mieli dużo zamówień „od nowych” tz ktoś natłukł kilkadziesiąt zamówień za 5$ a majfrend wysyłał w zamian np fona.( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@blantek: Najgorsze to, co robili Ruskie jak były kupony 10/10.1 na USA wysyłali paczki w „kosmos”, aby zgarnąć 1$ z ePN pewnie dlatego ali obcina teraz stawki cashback.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@9010: udalo mi sie dokonac jedno tylko bo mam problem j.w.
Ale to jedno: Awaiting delivery.
Moze mam farta bo sprzedawca szybko wysłał. A moze dlatego, ze robilem to legitnie na nowym telefonie, a ty pewnie kombinujesz z xprivacy. Mam tracking number.
  • Odpowiedz