Wpis z mikrobloga

Jak przystało na prawdziwego cebulaka wykorzystałem możliwość instalacji i gry w Overwatch w darmowy weekend. Zagrałem może z 15 partii i muszę stwierdzić, że ta gra jest świetna. Mega dynamiczna i różnorodna w zależności od postaci, a do tego piękna grafika i przyjazny dubbing. Szkoda, że taka droga, bo nawet teraz w promocji jest za 100zł to troszkę dużo :(
A Smuga jest urocza ʕʔ
#overwatch #pcmasterrace #gry
  • 16
  • Odpowiedz
@final_echo: heh za każdym #!$%@? razem #!$%@? mnie to "X zł za dużo za OW" gdy mówi tak mój znajomy który wydaje w #!$%@? kasy na WoT czy na innego LoLa, ale w mniejszych porcjach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@final_echo: wszystkie nowe gierki kosztuja tyle, ogolnie OW juz jakis czas ma, ale blizzarda gry zawsze trzymaja cene, jednak jak chce sie spedzic w multi xxx godzin to 100zł nie jest tak duzo (+taki, ze statystycznie drozsza gra = mniej cheaterów) - mozna przeliczyc to na rozrywke 2 godzinną jaką jest wyjscie do kina w weekend w 2 osoby z popcornem, tez 100zł. :P
  • Odpowiedz
  • 0
@final_echo myślę jako osoba dorosła co trochę pograla w gry, że 200zl za overwatcha to dobra cena. Mnóstwo świetnie spędzonych godzin, dodatkowi bohaterowie, zmiany, nowe mapy to wszystko odświeża grę co jakiś czas, zmiany strategii, zmiana czołówki bohaterów. Nawet jak się znudzi to zaraz mamy coś nowego i znowu jest zajawka. 100zl to jak za darmo
  • Odpowiedz