Wpis z mikrobloga

@jamtojest: jak to co? Gramy "Montellissimo" xD

Ten facet jest chyba niereformowalny. 70. minuta, gra się nie klei, a on co? On czeka!
Dlaczego Hakan nie był od początku za Jacka, który jest ewidentnie bez formy?
Dlaczego uparcie ciśnie się Suso jako "podwieszonego napastnika", skoro jego głównymi atutami są drybling, zejście i dośrodkowanie?
No i, na Boga, czemu Zapata za (najrówniejszego do tej pory) Musacchio?!
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Hakan grał super w LE, ale kiepsko w Serie A. Spodziewałem się, że zagra Jack za niego, też bym tak zrobił.
Suso - no to jest efekt szukania miejsca w tej taktyce. Też za bardzo nie rozumiem tego.
Późnych zmian też.
Ale bądźmy szczerzy, gdyby piłkarze grali chociaż na 70% swoich możliwości, to by to tak nie wyglądało. A grali na 10%. To ile piłek tracił Biglia czy Kessie, ile
  • Odpowiedz
To ile piłek tracił Biglia czy Kessie, ile podań w kosmos poszło, no nie powiesz mi że Montella im tak kazał ;)


@jamtojest: A co? Myślisz, że grają na zwolnienie Vincenzo? ;)

Moim zdaniem 1-2 graczy pod formą jest normalne. Ale jak po czole kopie się ponad pół składu to coś jest nie tak z trenerem i jego zadaniami boiskowymi, które przydziela graczom.

Tu był sabotażysta Zapata, niepewny Bonucci, jak zawsze
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Rodriguez słabo, patrzę że dostał najlepsze oceny i nie wiem za co. Kompletnie bezproduktywne bieganie.
Nikt nie był dobry :P Kalinic i Romagnoli nieźle, ale biorąc pod uwagę że pierwszy nie strzelił nic, a drugi chcąc nie chcąc był częścią defensywy, która wpuściła dwie sztuki to trudno ich jakoś chwalić.
  • Odpowiedz
ale biorąc pod uwagę że pierwszy nie strzelił nic, a drugi chcąc nie chcąc był częścią defensywy, która wpuściła dwie sztuki to trudno ich jakoś chwalić.

@jamtojest: dlatego napisałem "znośnych"
Cieszmy się jednak, bo teraz LE z "ogórkami".
Czerpmy z tego maksimum radości, bo potem bardzo prawdopodobny #!$%@? od Romy (i równie chimerycznego co Milan, ale bardziej cynicznego, Interu)...
  • Odpowiedz