Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jest dobry materiał, Grażyna woła #!$%@? #!$%@? janusza, on jej nie wierzy że to dźwięki z kamery. Zamiast robić z niej idiotkę, to mi #!$%@?ą na TSie żeby puścić #!$%@? DESPACITO i się wydać, że to faktycznie dźwięk z kamery. Ludzie #!$%@? nie mają umiaru w swojej głupiocie i nie czują #!$%@? rozdzielenia między "bądźmy #!$%@? cicho i ciągnijmy to" a #!$%@? "#!$%@? wszystkim co nam ślina na język przyniesie i się wydawajmy za każdym razem jak #!$%@? imbecyk" Elo, kończę na dziś, tej głupoty panującej na tsie nie zniosę
#misteriusowystream
  • 30
  • Odpowiedz
@Misterius: #!$%@? się bo Ci laptop padł, ale swoją frustrację przelewasz na kolegów z TS, #!$%@? wie dlaczego. Nawet jak nie mógł wyłączyć kamery przez telefon i tylko gdzieś dzownił, to w jakiej sprawie? Pewnie do kogoś kto się na tym zna.
  • Odpowiedz
@abrachamlincoln: ani przez pilota, ani przez telefon jej wyłączyć nie idzie. wierz mi, siedzę w tym nie od dziś i wiem jakie one mają opcję

@ldldld: wyłączyłby i stracilibyśmy fajną grażynę do #!$%@?

@goras: foscam != hikvision, zrozumcie #!$%@? = NIE DA SIĘ WYŁĄCZYĆ TEJ KAMERY ZADALNIE
  • Odpowiedz