Wpis z mikrobloga

Znajdzie się jakiś #rozowepasek , który pocieszy mnie. Co prawda już wiedziałem jakiś czas temu, że nic z tego nie będzie no ale bez walki się nie podaje. Dziś oficjalnie mi powiedziała, że nie mam u niej szans na nic. A szkoda, ponieważ nigdy na żadnej mi tak nie zależało i w życiu takiej już nie znajdę. Nie ma jak to platoniczna miłość.

#tinder #badoo #milosc
  • 25
  • Odpowiedz
@60sekundimorze: No tak. Wolę wysłać kwiaty zamiast się napić. Nie przepadam za alkoholem. Chociaż chyba napicie się wyszło by mnie taniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bonczur: Będzie trzeba spojrzeć w przód ale samotność robi swoje. Tym bardziej, że trudno mi znaleźć dziewczynę, która mnie rozumie. Ona mnie rozumiała ale jest dziewczyną, która chyba szuka swojej kopi.
@nicdwarazy: #!$%@? z tego wszystkiego jest najlepsze. Niby piszesz,
  • Odpowiedz
@Pafciok: Niektórzy nie potrafią poczekać na tą drugą osobę tylko wymagają od niej miłości od pierwszego wejrzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bonczur: No 17 lat nie mam ale co to za różnica. Uczucie to samo albo i gorsze, gdy w wieku 17 lat straciło się dziewczynę, a teraz w wieku 22 lat.
@krazben: No to Ci powiem, że to raczej ona wychodziła z większą inicjatywą
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Czepiasz się szczegółów, ale w życiu nie spotkałem takiej dziewczyny. Nawet nie ma co jej porównywać z innymi, poprzednimi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bonczur: Na pewno ta wartość chwilowo spadła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz