Wpis z mikrobloga

@rdy: Chyba zależy od pary.
Bo my z niebieskim im jesteśmy dłużej tym coraz więcej się śmiejemy, zawsze znajdzie się powód. Może zależy czy w związku jest przyjaźń. Bo ja nie wyobrażam sobie, jakbyśmy mieli tylko żyć motylkami w brzuchu, a nie wygłupiać się i śmiać. Nawet czasem z siebie nawzajem- oczywiście nie jakoś wyśmiewawczo.
  • Odpowiedz
Może zależy czy w związku jest przyjaźń


@k___b: to bardziej kwestia indywidualnego poczucia humoru, a konkretnie elastyczności i otwartego umysłu. Są ludzie zdolni do żartowania i śmiania się z niemal dowolnego tematu, są ludzie tematycznie dużo bardziej wybredni, o których często mówi się że "mają kija w d..ie" (mój różowy) i są wreszcie jednostki niereformowalne, tak przeżarte poprawnością polityczną że nie potrafią się śmiać z czegokolwiek, wszędzie widząc obrazę, szyderstwo i
  • Odpowiedz
@Zgubilem_Login: normalnie, różowego bombarduję wszystkim co śmieszne w nadziei że jej się ta umiejętność w czasie rozwinie (nadzieja umiera ostatnia), a siostrę wszystkimi rasistowskimi, seksistowskimi etc. dżołkami jakie znajdę (bez żadnych oczekiwań, czysty trolling xD). I jakoś tak się żyje na tej wsi xDD
  • Odpowiedz
@rdy: no risk no fun xD Na razie tylko teściowa raz się przy...ała bo ponoć jakiś hardcore publicznie na fejsie udostępniłem (do dziś nie wiem co konkretnie). Najgorsze że takie osoby z dystansem do siebie i otoczenia często są (przez wojowników poprawności politycznej) publicznie piętnowane jako nieodpowiedzialne, niedojrzałe etc. co jest myleniem kompletnie odmiennych pojęć. No ale w końcu to Polska, trudno wymagać więcej w kraju cebuli...
  • Odpowiedz
  • 0
@rdy zupełnie jakbym widział mój związek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Straszne uczucie, kiedy #!$%@? taką anegdotką, że wszyscy się śmieją i ogólnie heheszki, a wlasna dziewczyna patrzy jak spode łba (,)
  • Odpowiedz
Az przypomniał mi się klasyk od Ten Typ Mesa

"Skąd znasz tę kobietę? *tamtą blondynkę?* - to koniec
Podoba ci się jej kolor włosów? Od razu idź do niej
Z takich zagrań biorą się milczący wujowie
W stylu; wpadł wujek Stefan lecz raczej dziś nic nie powie
Siedzi obok ciotki, pali szlugi, chłonie ploty
Myślisz, że zawsze był taki milczący? Ziomuś, co ty
Kiedyś żartował i rozdawał mrugnięcia
Lecz gubił się w
  • Odpowiedz