Wpis z mikrobloga

@epi: Ależ się to rozrasta. Szczerze nie mogę się doczekać, jak wyglądałby Switch drugiej generacji oraz jak znacząca byłaby poprawa wydajności.
@nokash: grafika gorsza, ale sprzęt miał działać również w wariancie przenośnym bez akumulatora na plecach, coś za coś niestety :)

Z grami to było do przewidzenia, że gry AAA będą wychodzić dopiero po czasie, jak konsola się trochę zadomowi. Zawsze jest trudno inwestować w nową technologię, która po porażce WiiU jest niepewna.
Przypuszczalnie dopiero od jakiegoś czasu developerzy zaczynają doceniać tą platformę, jako dobre miejsce na zarobienie dodatkowej kasiory (Capcom dziwnym
@loczyn: jakby nie patrzeć ostatnio Nintendo mniej więcej utrzymuje trend, że co jakoś dwa lata wychodzi aktualizacja sprzętu ;) DS->DS Lite->DSi->DSi XL->3DS->3DS XL->New 3DS standard/XL->Switch

Ktoś w ogóle wiedział, że Xenoverse 2 miało już swoją premierę na Switch właśnie dzisiaj? :O
To jest problem tej konsoli.


@loczyn: dlaczego to jest problem?
nikt nie zmusza do kupowanie gier, które Ci nie odpowiadają ;)
a dobrych gier i tak jest dość, a będzie jeszcze więcej ;)
@brzydki_ork: O proszę, już się pogubiłem w tych premierach :).
Obecnie i tak jestem zbyt zajęty rozwiązywaniem zagadek w Zelda BOTW oraz napędzaniem Sonica, a jak już, to najprędzej spróbuję sił w Super Mario Oddysey.
@loczyn: 5 to jest juz od dawna :P
na chwile obecna jest ich wiecej niz jestem w stanie ograc, wiec sytuacja jest dobra
a bedzie jeszcze lepsza ;)
@loczyn: Pokken Tournamnet, Mario + Rabbids, Fate Extella, Fast RMX, Snipperclips, Snake Pass, Overcooked, I am Setsuna, Shantae, Wonderboy, Disgaea 5, Kamiko, i jeszcze trochę ;)