Wpis z mikrobloga

Wiele osob przyjezdza do WRO do pracy, zaczyna studia czy szuka szczescia.

Skoro wielu ludzi we Wroclawiu jest samotnych i co jakis czas pyta o mozliwosc spotkania, czemu sobie nie zorganizujecie jakiejs cyklicznej imprezy:

Piatkowe p--o z grami planszowymi w "Marynce".

Ludzie! Ustalcie sobie przez wykop, zeby sie spotkac np. o 19:00 i tak sie poznacie na miejscu w realu.

Moze jakies milosci sie nawiaza!

#wroclaw to miasto spotkan i pamietajcie, ze to nie jest dziwne, jak ktos nagle sprobuje nawiazac kontakt z nieznajoma osoba. Odwazni, probujacy sa zawsze propsowani!

Takze co? Zaczynamy od dzisiaj?

Piatkowe spotkanie w Marynce?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #p--o #oswiadczenie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@benzdriver: Chyba sie odzywa moja dusza spolecznika :-) Malo jest w Polakach empatii, ludzie sa skoncentrowani na karierze, czesto zapominajac o realnym swiecie rozrywki i budowaniu relacji miedzyludzkich.
  • Odpowiedz
@DanielTakiJelen: Wiem co to znaczy samotnosc, niestety tymczasowo musialem opuscic moje miasto. Wykop jest dla mnie zludnym medium kontaktu miedzyludzkiego, chcialbym zwyczajnie, zeby ludzie samotni byli szczesliwsi.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Grecy maja swoj syf, z ktorego sie smiejemy, ale oni zdaje sie na to leja! Bo maja siebie! To chyba jeden z tych narodow, dla ktorych najwazniejszy jest kontakt z innymi, przyjaznie, rozmowy i smiech. A Polacy, ludzie polnocy, marza o dobrach doczesnych, pieknym mieszkaniu, wygodnym samochodzie i zeby po robocie jak najszybciej zamknac sie w swoich czterech katach... Poki jestescie mlodzi, zaznajcie troche zycia! Z kariera zdarzycie!
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss sam osobiście nie byłem jeszcze na żadnym wykoppiwie, ale przecież conajmniej raz w tygodniu jest wpis, że wychodzą i informują gdzie będą :)
  • Odpowiedz
@klokupk: A widzisz, to wroclawskie mi umknelo... Samotnos w duzym miescie jest wykatkowo trudna, bo widzisz codziennie setki ludzi i masz wrazenie, ze wszyscy maja przyjaciol czy partnerow i tylko ty jestes tym s----------m outsiderem...
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Kiedys bylem wlasnie w Marynce i widzialem grupke 4 ludzi - no wlasnie wypisz-wymaluj przegrywy oczywiste! Takie z wykrzyknikiem! Kuce z szarymi myszkami graly e kacie w jakies planszowki.

Widok wydal mi sie romantyczny i piekny! K---a! Brawo ludzie! Bawcie sie, kochajcie, nie musicie byc przeciez "instagramowo piekni!"
  • Odpowiedz