Wpis z mikrobloga

@SM89 wow, ustawiona sytuacja specjalnie pod kamery. W 99%przypadkow to mezczyzni to robia bo to jest sytuacja normalna. Wszystkie te kobiety maja cieple posadki a takie akcje robia dla zabawy i jeszcze dostaja za to kase xd Kolejne zwyciestwo lewicy
  • Odpowiedz
@SM89:

Udowodniły, że feminizm się nie kończy jak trzeba wnieść lodówkę po schodach.


Udowodniły, że nie są w stanie wykonać tej samej pracy w takiej sile, co mężczyźni. Jakby się zebrały w 10 osób, to mogłyby nawet Fiata 126p podnieść, ale czemu miałoby to służyć?
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

tak, są bardziej efektywni wynikiem czego większość tych gości od robót fizycznych przed 50-tką wygląda na 60-latków i są na najlepszej drodze do mniejszego lub większego inwalidztwa.


To trzeba być pracownikiem fizycznym z wieloletnią praktyką, żeby we dwóch wnieść lodówkę na 3. piętro?
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow:

a ja może uważam że ty i twój kolega byście nie dali rady wnieść tej lodówki. ba, ty i 3 twoich kolegów. równie to zasadne jak twierdzenie że "mężczyzn do tej samej pracy potrzeba mniej". bo tak xD


Możesz sobie uważać, co chcesz, ale myślę, że większość tutaj zebranych przy takiej okazji poprosi raczej o pomoc mężczyznę, niż trzy kobiety.

@InspektorDupa:

nie, trzeba być idiotą. mojej lodówki we dwóch
  • Odpowiedz
  • 2
@SM89 czy serio ktoś może wierzyć, że z tą lodówka na 4 piętro to jest przenośnia? Widziałeś kiedyś, żeby meble przywiozła Ci kobieta tragarz? Widziałeś kiedyś na budowie jako zwykły robol kobietę? Moze i widziałeś, ale to co najwyżej jest 0,1 promil, a nie 50%. Poza tym, ile kobiet wnosi lodówki, gdy mają męża/brata/ojca?
A poza tym, tu lepiej by pasował #bekazlewactwa

  • Odpowiedz