Wpis z mikrobloga

@boho: Prawo do wolności wypowiedzi? Ciekawość? To że sam to dobrowolnie zamieściłeś na portalu który służy głównie do komentowania? Bo mogę? Więc weź maść na ból dupy i albo zamieszczając tutaj cokolwiek licz się że ktoś to skomentuje bez #!$%@? bycia miłym, albo usuń konto i problem sam się rozwiąże.
A nie wrzucam tapety bo nie chce mi się dzielić takimi rzeczami.
Więc weź maść na ból dupy i albo zamieszczając tutaj cokolwiek licz się że ktoś to skomentuje bez #!$%@? bycia miłym, albo usuń konto i problem sam się rozwiąże.


@Loloman: chyba tobie się należy maść, komentując twoje dosrywanie skorzystałem z Prawo do wolności wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc przeczytaj sobie to co napisałeś na głos, bo Bo mogę pisać bez #!$%@? bycia miłym, albo usuń konto
@boho: Maść na ból dupy bo skomentowałem #!$%@?ą tapetę? :DDD
Wiesz w ogóle do czego ona służy i kiedy się ją stosuję? Serio, zanim komuś spróbujesz dowalić, to się zastanów, bo tylko się dalej kompromitujesz. Zatem podwójna porażka z Twojej strony, choć tak beznadziejnej tapety nic nie przebije dzisiaj! Ale pisać sobie możesz oczywiście co chcesz, tylko po prostu ośmieszanie samego siebie nietrafionym tekstem nie jest rozsądne. Taka rada ode mnie,
Serio, zanim komuś spróbujesz dowalić, to się zastanów, bo tylko się dalej kompromitujesz.


@Loloman: przeczytaj to sobie na głos co napisałeś, masz linijkę wyżej. Maść na ból dupy, bo dosrywasz się, że skomentowałem twoje #!$%@? się. Nie obchodzi mnie tapeta, tylko twoja hipokryzja- ty sie możesz czepiać, "BO WOLNOŚĆ SŁOWA", a jak ja się czepiam ciebie, to już wolność be, tylko wyzwiska? Każdy kij ma dwa końce, licz się z krytyką
@boho: Powtórzę - nie kompromituj się już dalej. Kompletnie nie czujesz nawet czym jest ból dupy. Dosranie się do kogoś nie jest bólem dupy, tylko dosraniem się do kogoś (czego nie zrobiłem, zwyczajnie uznałem Twoją tapetę za totalny debilizm). Jedyną osobą z mocnym bólem dupy nadal jesteś Ty, wielce pan oburzony bo ktoś skomentował jego kretyńską tapetę :D. A czytanie na głos? Masz mentalnie 13 lat czy jak?
I jaka hipokryzja?