Wpis z mikrobloga

szanuje Kanyego Westa, nie dziwie się że jest takim narcyzem biorąc pod uwagę co osiągnął, wszystkie jego albumy pozytywnie przyjęte przez krytyków, każda płyta co najmniej platynowa, 18 razy Grammy, no #!$%@?

#gownowpis #muzyka #rap
WujaAndzej - szanuje Kanyego Westa, nie dziwie się że jest takim narcyzem biorąc pod ...
  • 132
  • Odpowiedz
@wihajster-do-tentegesowania: zgadzam się, te zespoły rzeczywiście nie mogą się równać z Yeezym. Kończę te dyskusję już mnie nie wołaj, możesz wracać na youtube oglądać filmy z żółtymi napisami i jarać się prawdziwą muzyką w swojej piwnicy, tymczasem miliony ludzi na ziemi będzie sobie słuchać beztalencia Kanyego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: idź fanbojować gdzie indziej. Idź głosić swoje mądrości o tym, że autotune to instrument jak gitara i nie służy do korekcji wokalu (jak sama nazwa wskazuje AUTO TUNE). O tym, że jęczący murzyn do mikrofonu to kreatywność. Masz nygasów w avatarze i jakby ci fakty #!$%@?ły klapsa w dziąsło to i tak będziesz, żył w swoim white nygga świecie z klapkami na oczach i uszach.
  • Odpowiedz
@wihajster-do-tentegesowania: 100 razy ci to tłumaczył i pisałem ci, żebyś mnie już nie wołał, ale spoko już dawno zauważyłem, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, wracam słuchać murzynów #!$%@? murzynów bo to przecież rasa podludzi i nie mogą robić dobrej muzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz