Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :-) Masz na koncie 1,500,000.00 PLN (półtora milliona zł) i mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu. Co robisz, kupujesz własne mieszkanie za 1mln (zostaje ci pół bańki na następne kilka lat życia) czy kupujesz 1mln zł #btc? #bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #nieruchomosci #ankieta

Zastanow sie dobrze, możesz na btc dużo stracić :-)
s.....e - Dzień dobry :-) Masz na koncie 1,500,000.00 PLN (półtora milliona zł) i mie...

źródło: comment_Rw7hGH4lqya9g4BlFBkfCaI2lgd7Jlnm.jpg

Pobierz

Co byś zrobił

  • Mieszkanie, a za zaoszczędzone środki bitki 72.3% (1678)
  • BTC za 1mln zł, żyć dalej w wynajmowanym... 27.7% (642)

Oddanych głosów: 2320

  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schedule: Zaintestowałbym w swoją firmę- jakąś restaurację/pub. Można też pokupować mieszkania I wynajmować studenciakom jeśli nie chce Ci się pracować za bardzo. Kupienie mieszkania sobie to fajna rzecz jak ma się tyle kasy, ale nie za 2/3 tego co się ma. Lepiej pójść w coś, co się zwróci- a BTC może niekoniecznie zrobić to w najbliższym czasie.
  • Odpowiedz
@schedule: Spokojnie 500 tyś. starczy na pobudowanie domu marzeń. Przynajmniej mojego. Do tego jakaś firma i oszczędności. Inwestowanie w btc to może być najgorsza lub najlepsza decyzja, więc lepiej postawić na coś pewniejszego.
  • Odpowiedz
@schedule: mozesz zainwestować w nieruchomość jaka pójdzie pod developerke do kilku lat i będziesz miał pewny zysk w dłuzszym okresie czasu. Opcja druga to kupowanie działek, jesli mieszkanie kupisz. Btc różnie jak widzisz choc stabilnie - szkoda że nie inwestowałes w niego te 2 lata wstecz, teraz jest wysoko i skacze co jakis czas - +. Mieszkanie na własność to nie inwestycja tylko luksus, przecież nie zarabiasz na nim tylko
  • Odpowiedz
Mieszkanie na własność to nie inwestycja tylko luksus


@Lord_Stannis: jeśli teraz wydaje X k zł na wynajem to tak, inwestycja. która po latach nabierze jeszcze wartości. W każdym momencie mogę wynająć i zarabiać na nim, a sam mieszkać po hotelach
  • Odpowiedz
@schedule: Skoro biznes się kręci I się nie martwisz o kasę, to bierz mieszkanie. Albo dej mi, mam hore konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą, to dziwne, że zadajesz takie pytanie na wykopie :D
Ale BTC jednak nie jest moim zdaniem dobrym wyjściem na inwestycję takiej kasy jeśli nie masz kogoś, kto siedzi w tym na tyle głęboko, że masz choc trochę pewne informacje odnośnie
  • Odpowiedz